Jump to content

lotnick

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

lotnick's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

0

Reputation

 1. Cześć. Czy ktoś wie jak zmusić MiFit do synchronizacji natychmiastowej treningu. Odświeżam i odświeżam, soft twierdzi, że synchronizuje a trening widać dopiero po kilku godzinach.
 2. Dzięki za plik. Szukałem go trochę - takiego indywidualnego. Zapuściłem w Notify&Fitnes a toto cały czas 0% przez ~3-5minuty. Dałem wstecz a toto "nie wyjdź wyjdź", ale wyszło. Odpalam GADGETBRIDGE a on mi pokazuje że już mam wersję 18344 :-/ --->zdurniałem. Notify&Fitnes robił mnie w konia . Nie jestem w stanie powiedzieć kiedy udało się zaktualizować do 18344. Załączam zrzut. Track przedstawia kilkuktrotne okrążenie domu po tych samych śladach. Wydaje się akceptowalnie. Fix'a (dokładność ~15m)złapał po ~75sekundach. Po kolejnych 1-2minutach track jest już normalny. Będę testował dalej. DZIĘKI!
 3. Od zakupu każdego telefonu mam wyłączone aktualizacje Sytuacja wygląda tak: Mam 1.1.5.16 ; odinstalowałem nowy MiFit ; zainstalowałem Mi Fit 3.5.5.4 ; po uruchomieniu od razu odpalił aktualizację GPS (miałem 15974 i mam 15974) ; Próbowałem wrzucić przez Notify&Fitness (przycisk "najnowsze oprogramowanie sprzętowe")wersję 18344 ale którejkolwiek wersji bym nie wybrał z apkmirror to Notify&Fitnes rozpoznaje wersję GPS jako15974. Wczoraj działała mi wersja 18344GPSa ale na starej wersji firmware tej z 3.5.5.4 - Instalowane przez gadgetbridge. Fixa złapał po ~1,5minuty i ścieżkę podczas kilkukrotnego obejścia domu dokładnie po tych samych śladach zrobił taką(załącznik 1): Widać że z czasem łapał więcej satelit i nie rzucało trackiem na boki. Drugi załącznik pokazuje spacer i powrót tą samą drogą. Na początku błąd ~200m i szarpanie trackiem, dopiero po chwili "magicznie" mnie przenosi na ścieżkę. Serdecznie dziękuję brok99 za pomoc, niestety nie potrafię zrozumieć co nie gra. Spróbuję zainstalować wszystkie pliki z 3.5.5.4, sprawdzić i czekać na następne wersje MiFit.
 4. Załamuję się. Przy 1.1.5.16 nie widzi w ogóle wersji 18344 gpsa. Jak zainstalowałem tą starą 9567,8b05506,0,0, to zaraz mi zaktualizowało do tej 15974,e61dd16,126 . Szperałem po forum , ale to jakaś wycieczka po omacku, jakby każdy miał inny, losowy zegarek. Ooooo....dopiero przeczytałem Twój post . Będę próbował....
 5. DZięki! Sprzęt się zgadza. Zainstalowałem jeszcze raz tą 1.1.5.16 ale GPS mi "zaktualizowało" do 15974. Ty wrzucałeś GPS 18344 ręcznie czy Mi Fit Ci to zrobił?
 6. Byłbyś tak uprzejmy i sprawdził odczyty z gadgetbridge? Tam jest jeszcze parametr HW, co by sugerowało może wersję samej elektroniki (hardware). Może w tym sęk...
 7. Miałem ten 1.1.5.16 i w ogóle mnie nie informował, że złapał FIXa. Stałem jak słup na ulicy kilka minut a on mi każe czekać. W końcu kliknąłem SKIP i poszedłem. Okazało się że złapał GPS i mi o tym nie zakomunikował. Na tym właśnie 1.1.5.16 zliczył też 7,5km podczas biegu, który w rzeczywistości miał 6,5km. ...ALEEEEE..... niemal pewien jestem że miałem tam wtedy wersję GPS tą 15974..... :-/ Sprawdzane i downgrade'owane w gadgetbridge
 8. Hej ( ...i WITAM po raz pierwszy ) Dwa tygodnie temu kupiłem BIPa. Zaktualizował się. Po kilku treningach doszedłem do wniosku że oddaję. Fix łapie kilka minut, po ostatniej aktualizacji w ogóle nie informuje że złapał. Jak dam SKIP to potem się okazuje że jednak cośtam już złapał. Dokładność ~20metrów, rzuca trackiem na lewo i prawo. Po treningu 6,5km mam zliczone 7,5km. Nawet kroki zliczyły 6km, czyli dokładniej niż GPS. Tempo pokazuje zupełnie bez sensu, ale nie ma się co dziwić, skoro wydaje mu się, że w sekundę jestem 20m dalej oraz że w 35min robię 7,5km. Mam w domu jeszcze HUAWEI Band 2 pro. Fixa łapie w kilka sekund, tempo i trasę pokazuje prawidłowe. Zegarek ogólnie przeszkadza mi w bieganiu. DZisiaj miałem oddać - mija 14dzień (ostatni na zwrot). Niektórzy twierdzą, że dobrze działa z podłączonym telefonem. Ja kupiłem zegarek, żeby nie biegać z telefonem, nie zalać podczas deszczu czy taplania się. I wszystkie znane mi zegarki sportowe nawet wspomniany jeszcze tańszy HUAWEI dają radę. No.... ponarzekałem Zainstalowałem jednak 3.5.5.4 i zrobiłem downgrade, mam teraz GPS 18344. Tylko dlatego że wyświetlacz jest czytelny i bateria dobra chciałbym go zostawić. Przecież ten GPS+GLONASS musi dobrze działać. Ktoś z MI robi niezłe zamieszanie . Czy ktoś komu działa dobrze ten zegarek mógłby podać wszystkie wersje plików tj firmware, zasoby i gps na jakich to dobrze działa? Ten soft Mi Fit robi co chce, więc muszę sprawdzić czy czasem nie zrobił po swojemu.
×
×
 • Create New...