Jump to content

musso

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About musso

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 3 Pro

Recent Profile Visitors

365 profile views
 1. Cześć. Nie wiem o co chodzi ale samo się naprawiło. Telefon rozładował się do ok 15% i z duchem na ramieniu podłączyłem do ładowarki, o dziwo naładował się do 100% i działa zupełnie normalnie... Beż żadnych resetów, bez głupot. Komp tez widzi. Jestem happy. Byłem zły, i trochę szarpałem złącze usb, bo myslałem, że jakieś zimne luty czy coś, ale nic podobnego... Nawet na wyłączonym tel włączał się i wyłączał co 10 sek... Jedyne co zrobiłem to odinstalowałem dwie zboczone apki i dmuchnąłem w styki kart sim...
 2. Wczoraj miałem identyczną sytuację Redmi 3 Pro. 1) Nie ładował baterii 2) Komp nie widział telefonu Dziś: 1)Telefon się ładuje przy wyłączonym jak i włączonym systemie, 2) Permanentnie się sam resetuje, nawet podczas rozmowy. Działa cały czas (bez restartu) kiedy odpalony jest Tidal... Zbieg okoliczności ? System pierwotnie chiński, potem Wietnamczyka (dwa miesiące temu), i od razu regularne aktualizacje z miui polska. Obecnie zainstalowany MIUI 6.9.8 ANDROID 5.1.1 To nie odosobniony przypadek. Co tu się dzieje ?
 3. Acid, gdzie mam wysłać piwko ?
 4. Cześć. Jak w temacie. W jaki sposób mogę zaktualizować rom do tej wersji zachowując język poslki z Miui Polska? Tutaj paczka (CH/EN) z v 53.0: http://bigota.d.miui.com/JHCCNBL53.0/miui_HM1SWC_JHCCNBL53.0_0097f00d7f_4.3.zip A tutaj Miui Polska v 50.0 http://miuipolska.pl/wersje-archiwalne-miui-v5/ Będę wdzięczny za pomoc. W wersji v 50.0 zacina się aparat i są inne drobniejsze niedoskonałości.
×
×
 • Create New...