Jump to content

szyn366

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

szyn366's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Szkło na ekranie jest jednak mam je od początku a wcześniej tego problemu nie było, ogólnie czytnik działa błyskawicznie w aplikacjach do bankowości itp. jednak na wygaszonym ekranie jest jakby nieaktywny trzeba wybudzić ekran.
 2. Emocje mam włączoną niestety nie rozwiązuje to mojego problemu. Gdy ekran odblokowywania jest podświetlony czytnik działa bardzo dobrze , gdy ekran jest ciemny i widoczny jest tylko skaner linii to czytnik nie reaguje.
 3. Przywróciłem telefon do ustawień fabrycznych niestety problem dalej występuje.
 4. Cześć, na moim xiaomi mi 9t pro czytnik linii papilarnych przy wygaszonym ekranie jest jakby nieaktywny trzeba unieść telefon żeby ekran się podświetlił lub po podwójnym tapnięciu. Problem pojawił się jakiś czas temu i aktualizację nic nie wnoszą. Przy wracałem telefon do ustawień fabrycznych jednak to nie pomogło. Przy włączonym AOD czytnik działa błyskawicznie.
 5. Cześć na moim mi 9t pro mam problem z czytnikiem linii papilarnych. Od aktualizacji do Androida 10 by wybudzić telefon czytnikiem, ekran musi być podświetlony wcześniej wystarczyło dotknąć w miejsce przeznaczone do odblokowywania telefonu i wszystko działało dobrze. Teraz gdy nie ma włączonej funkcji podnieś aby wybudzić czytnik nie działa jakby był nieaktywny. Ktoś z was ma podobny problem a najlepiej rozwiązanie?
 6. Dzięki za informację, słuchawki są dobre wyższy model Sony nauszne. Jakie ustawienia zastosować w opcjach programistycznych?
 7. Witam opcje ulepszania dźwięku są dostępne tylko na słuchawkach podpiętych przez przejsciowke? Jest jakaś możliwość poprawienia jakości dźwięku na słuchawkach bezprzewodowych?
×
×
 • Create New...