Jump to content

Siwusdymus

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Siwusdymus

 1. Nie mam, myślisz, że to źródło problemu? Wyczytałem, że migająca dioda oznacza stan awaryjny czy coś takiego.
 2. Cześć, dziś przyszła do mnie ładowarka bezprzewodowa. Różne kabelki próbowałem i różne ładowarki, zawsze miga zielona dioda i nie ładuje. Prośba o pomoc.
 3. Dzięki za info, faktycznie takiej 'analogowej' metody nie próbowałem, ale już ch*#$ mnie strzela, bo przez ten kabel to (o ile w ogóle) idzie jak krew z nosa i 3310 szybciej ładowałem.
 4. To fajnie, ale coś chcesz poradzić ? Bo nie wiem co miał na celu Twój komentarz na tym forum.
 5. Cześć, ogromna prośba o pomoc lub komentarz, jeśli ktoś też ma takie problemy. PROBLEM Z ŁADOWANIEM PO KABLU podłączam kablem do ładowania i czasami ładuje a czasami nie. Miło, że dioda ładowania się świeci i komunikat o ładowaniu jest na ekranie. Sprawdzałem kilka kabli i kilka ładowarek - sytuacja ta sama. Wybadałem już ustawienia oszczędzania itd. i dalej nie mam pojęcia dlaczego tak jest. Dopiero na wyłączonym telefonie ładuje, ale też dość wolno. PROBLEM Z ŁADOWANIEM BEZPRZEWODOWYM podczas ładowania (telefon leży nieruchomo i dioda ładowania świeci) co chwilę wyskakuje mi aminacja ładowania QI. Nie może sobie po porstu telefon leżeć i nie podświetlać się co 3 min. że jest ładowany bezprzewodowo ? Zaznaczam, że telefon się cały czas ładuje a ja co chwile mam to powiadomienie i podświetla się ekran itd.
×
×
 • Create New...