Jump to content

Siwusdymus

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Siwusdymus's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Nie mam, myślisz, że to źródło problemu? Wyczytałem, że migająca dioda oznacza stan awaryjny czy coś takiego.
 2. Cześć, dziś przyszła do mnie ładowarka bezprzewodowa. Różne kabelki próbowałem i różne ładowarki, zawsze miga zielona dioda i nie ładuje. Prośba o pomoc.
 3. Dzięki za info, faktycznie takiej 'analogowej' metody nie próbowałem, ale już ch*#$ mnie strzela, bo przez ten kabel to (o ile w ogóle) idzie jak krew z nosa i 3310 szybciej ładowałem.
 4. To fajnie, ale coś chcesz poradzić ? Bo nie wiem co miał na celu Twój komentarz na tym forum.
 5. Cześć, ogromna prośba o pomoc lub komentarz, jeśli ktoś też ma takie problemy. PROBLEM Z ŁADOWANIEM PO KABLU podłączam kablem do ładowania i czasami ładuje a czasami nie. Miło, że dioda ładowania się świeci i komunikat o ładowaniu jest na ekranie. Sprawdzałem kilka kabli i kilka ładowarek - sytuacja ta sama. Wybadałem już ustawienia oszczędzania itd. i dalej nie mam pojęcia dlaczego tak jest. Dopiero na wyłączonym telefonie ładuje, ale też dość wolno. PROBLEM Z ŁADOWANIEM BEZPRZEWODOWYM podczas ładowania (telefon leży nieruchomo i dioda ładowania świeci) co chwilę wyskakuje mi aminacja ładowania QI. Nie może sobie po porstu telefon leżeć i nie podświetlać się co 3 min. że jest ładowany bezprzewodowo ? Zaznaczam, że telefon się cały czas ładuje a ja co chwile mam to powiadomienie i podświetla się ekran itd.
×
×
 • Create New...