marcin885

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About marcin885

 • Rank
  Nowy
 1. Wg mnie opłaca, a też skoczyłem z 9.6.5.0 bezpośrednio na 10.2.1.0.
 2. Witam, ogólnie wykresy są zbliżone do siebie. Bardziej skłaniałbym się ku tezie, że cały czas włączone wifi jest przyczyną szybkiego spadku baterii. Sporo aplikacji korzysta z połączenia internetowego i czasem są to nawet malutkie paczki danych, ale jednak połączenie musi być zestawione. Wykres jak dla mnie jest zbyt mało szczegółowy, w sensie zbyt mało informacji się na nim znajduje aby można coś wywnioskować. Gdyby było coś na wzór managera zdań (tak jak ma to miejsce w przypadku komputerów) można by ocenić co tak obciąża procesor. Temat rozwojowy, bo sam chcę dociec co i w jakim stopniu obciąża procesor. Nie szukałem jeszcze aplikacji która mogłaby mi wskazać użycie procesora wraz z konkretną aplikację, ale być może coś takiego istnieje. Gdybym coś ciekawego ustalił to dam znać.
 3. Link będzie ważny 4 tygodnie: https://ufile.io/3kc76 Z uprawnieniami roota trzeba uruchomić Solid Explorera i przekopiować obydwa pliki do lokalizacji /system/etc/ (zamienić stare na nowe), po czym trzeba uruchomić ponownie telefon. Jakość nagrania na dyktafonie i filmach wideo jest bdb i głośna, redukcja szumów jest wyłączona. Proszę nie sugerować się ścieżką na pliku graficznym dołączonym do plików, tam ktoś niepotrzebnie dodał reboot.
 4. Długi czas wstrzymywałem się z aktualizacją do MIUI10, ale około dwóch tygodni temu zrobiłem czystą instalację do wersji 10.2.1.0 i ogólnie jestem zadowolony. Przede wszystkim lepiej działają powiadomienia. Fix na jakość nagrania co prawda trzeba zrobić, ale oprócz zbyt małej czcionki stanu baterii to mankamentów nie dostrzegam
 5. Jeżeli chcesz mieć w Redmi 4A opcje takie jak na przedstawionym screenie musisz wykonać kolejno: 1. Uzyskać uprawnienia roota 2. Zainstalować Solid Explorer i nadać mu uprawnienia roota. 3. Uruchomić Solid Explorer i wejść w lokalizacje System, następnie folder system i wyedytować plik build.prop w taki sposób, że znajdujesz linijkę qemu.hw.mainkeys=1 i zamieniasz cyfrę 1 na cyfrę 0 i zapisujesz, po czym uruchamiasz ponownie telefon To wszystko, po ponownym uruchomieniu w menu masz dodatkową opcję. Sprawdziłem u siebie i mam takie coś jak na screenie. Nie wiem czy działa to prawidłowo, testuję właśnie, bo nie widzę opcji konfiguracji gestu. --- Ok już sprawdzone, działają gesty, lecz w menu nie wyświetlają się dema gestów. Ale to co poniżej to działa: