Jump to content

blit07

Użytkownicy
  • Content Count

    9
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About blit07

  • Rank
    Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Próbowałem ko kilka minut kombinacje samego włącznika i włącznika z innymi przyciskami (chyba już wszystkie :-/). Bateria podłączona, testowałem nawet na dwóch różnych i obie są sprawne. Raz wgrywałem z podłączoną baterią, a potem z odłączoną i nic... Jest jakiś inny sposób?
  2. Najdłużej trzymałem chyba 5 minut i nic się nie dzieje :-/
  3. Cześć. W moim Redmi Note 3 PRO przestały działać czujniki, więc postanowiłem wgrać mu ponownie system przed EDL (kiedyś już w takiej sytuacji to pomogło). Telefon działał na MIUI 10.2 Global, postanowiłem sflashować to samo ściągnięte z tej strony: http://en.miui.com/a-234.html i wybrałem ten soft: "Redmi Note 3 SD Latest Global Stable Version Fastboot File Download" Wszedłem do trybu EDL używając do tego metody ze spięciem pinów na płycie głównej drucikiem (mam zablokowany bootloader, a w ten sposób da się to obejść). Włączyłem MIUI, wybrałem soft, sflashowałem, pokazało, że
  4. Cześć. Mam pewien problem... Na moim 3S nie da się wejść w tryb download - telefon za każdym razem się restartuje do Androida (próbowałem kilka razy wchodzą w recovery i wybierając opcję download, a także wchodząc w fasboot i używając podanego na pierwszej stronie skryptu - efekt za każdym razem jest ten sam). Dodam tylko jeszcze, że w trybie fastboot telefon jest wykrywany przez MiFlash, ale przy próbie wgrania ROMu od razu wywala błąd, że nie ma dostępu do pamięci. Macie jakąś radę co zrobić?
  5. Dziękuję! Po zainstalowaniu sterownika który podesłałeś telefon został wykryty, proces zajął nieco ponad 4 minuty, a rezultat to "success". Telefon dalej jednak nie wyszedł z tego trybu - miga czerwona dioda i tyle. mogę go bezpiecznie wyłączyć, czy n sam się zrestartuje?
  6. Ok, mam - Urządzenie uniwersalnej magistrali szeregowej - QHSUSB_BULK
  7. Pobrałem Mi Flash z linku z pierwszego postu i jeszcze jakąś wersję beta również z kolejnego postu z tej dyskusji. Pobrałem też developerski ROM Global z linku w pierwszym poście i wypakowałem go dwa razy (tak, że widać pliki i foldery, a nie tylko jeden plik). Zainstalowałem też wspomniany wcześniej XiaoMiFlash. Włączam telefon w trybie fastboot, a potem klikam edl.cmd - telefon gaśnie i mruga tylko czerwona dioda (czyli chyba dobrze...). Po uruchomieniu MiFlash nie ma jednak telefonu na liście (odświeżanie nic nie daje), nie da się też wybrać systemu. Co robię źle?
  8. Cześć. Mam Xiaomi Redmi Note 3 Pro (SD) z Chin. Obecnie ma MIUI 7 na Androidzie 5.1.1. Telefon ma zablokowany bootloader, ale to chyba dziwne bo MIUI 7 to wersja MIUI Polska (jest kupiony z drugiej ręki i nie znam jego historii). Chcę go zaktualizować, ale po pobraniu softu i skorzystaniu z aplikacji Aktualizacja na telefonie wyskakuje błąd (czy telefon musi być w jakimś konkretnym stopniu naładowany?). Próbowałem też odblokować bootloader, ale nie mam w wersji 5.1.1 jednej z opcji w deweloperskich, którą trzeba zaznaczyć (mi secure, czy jakoś tak). Więc bez aktualizacji się nie da..
×
×
  • Create New...