Jump to content

mfp

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About mfp

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zrobiłem test. Zainstalowałem na iPadzie Mifit i powiadomienia SMS działają. Może dla tego, że wcześniej z nim nie parowałem zegarka. Z telefonu nie chcą działać. Inne powiadomienia przychodzą. Coś musi blokować te smsy tylko co? Robilem chyba już wszystko: rozparowywałem, zapominałem zegarek w BT, reinstalowalem aplikację i nic.
 2. Po aktualizacji do najnowszej wersji przestały mi działać powiadomienia SMS (iOS). Czy ktoś zna rozwiązanie?
 3. Po pierwsze musisz mieć zainstalowane Mi Fit oraz AmazTools, a następnie klikasz po kolei w poniższe linki: Firmware PL FW-1.1.5.12 - PL-FW-1.1.5.12.fw Fonty PL (by Janusz) - POBIERZ Font PL (by Januz) wersja big - POBIERZ pasujące pliki RES: - PL-FW-1.1.5.12-tomi.res - "biała uproszczona" - z tarczami: link, link, link. Fonty pobierasz te które bardziej Ci pasują. Pliki będą otwerać się za pomocą AmazTools i klikasz instaluj.
 4. To juz było w poprzedniej wersji. Możesz wrócić ale przy synchronizowaniu z MiFit aplikacja prawdopodobnie będzie Ci aktualizować automatycznie firmware.
 5. Wgrywałem. Nie rozwiązuje to problemu rozjechania. Wg mnie musi być mowy res. bo teraz napisy rozjeżdzają się w prawo, a wtedy w lewo, wiec musi byc zupełnie nowy konfig.
×
×
 • Create New...