Djmaly

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Djmaly

 • Rank
  Nowy
 1. Chyba coś mi się wydaje, że źle sprawdzałem TWRP. Prawdopodobnie powinno się zrobić tak że na wyłączonym telefonie trzymam Vol+ i Power, jak pojawi sie logo Mi to puszczam Power trzymając jeszcze chwile Vol+. Tak nie robiłem, od razu puszczałem wszystkie przyciski jak się pojawiło logo Mi. Więc możliwe, że TWRP jest, sprawdzę to później. Proszę mnie poprawić jeśli źle mówię jak wejść w TWRP. Jakby było TWRP to rozważył bym instalację xiaomi.eu z przesłanej instrukcji. Jeżeli chodzi o wykonanie odpowiednich kroków dla MI4S o których Pan pisał, to mam ściągnąć ROM pod ten telefon, a ostatni jaki wyszedł jest https://xiaomi.eu/community/threads/8-9-13.46383/ W przesłanej instrukcji jest napisane w 3 kroku " W TWRP bez restartu zainstaluj najnowszą wersję systemu xiaomi.eu_multi_MI4c_8.4.26_v9-7.0.zip i od razu Magisk-v16.4.zip ". Magisk wystarczy taki czy jak jest nowszy to zainstalować nowszy? W TWRP mam wybrać opcję Install jak pisze czy Update? Uprzedzam pytanie, bo może jest jednak TWRP. Nie mogłem także wejść w tryb EDL, ale wykonywałem metodę wywołując komendę z ADB adb reboot edl ale telefon wykonywał tylko restart nie wchodząc w tryb download. Znalazłem opis innych metod, wypróbuję je później https://forum.android.com.pl/topic/299950-wprowadzenie-telefonu-w-tryb-download-edl/ Jednak nie ma TWRP, tzn w żaden sposób nie mogłem w nie wejść. Zainstalowałem ROM china jak zalecił Pan Orjon. Wszystko ustawiłem tak jak trzeba oraz jest już opcja "Mi Unlock Status". Program MiFlash Unlock teraz pisze, że muszę czekać 72h.
 2. Rozważałem wgranie ROM z China. Skąd taki moge pozyskać dla mi4s? Szukałem w sieci, jest tego trochę ale nie mam pewności czy aby na pewno jest dobre co by nie uceglić telefonu. TWRP nie ma sprawdzałem pod przyciskami Vol+ i Power. Sprawdzę instrukcję, którą Pan przesłał. Dziękuję z góry.
 3. Witam, Borykam się z problemem odblokowania bootloadera w Xiaomi MI 4S. Pozwolenie mam, otrzymałem je jakoś ponad rok temu. Idąc przes wszystkie etapy zatrzymuję się na MiUnlock i wyświetla mi tekst o tym że nie mam czegoś z "Mi Unlock Status". Wszytko fajnie, tylko, że u mnie w telefonie nie ma takiej opcji. Jak poradzić sobie z tym problemem? Daje screeny z ustawień telefonu. Chciałbym zainstalować albo najnowszy miuipolska lub xiaomi.eu. Powód zmiany oprogramowania to źle działające wifi.
 4. Witam, posiadam mi4s z wgranym miui 8.3 7.4.27 (rozwojowa) z xiaomi.eu. chcialbym zainstalowac jakis nowszy soft, lecz musze najpierw odblokowac bootloader bo jest zablokowany. Ponad rok temu wyslalem zapytanie o odblokowanie bootloadera, takowe pozwolenie mam. Miflash unlock przy probie odblokowania wyswietla mi informacje ze musze wlaczyc czy ustawic cos w opcji status odblokowania mi. Ale ja w opcjach programistycznych nie mam takiej opcji. Prosze o podbowiedz co zrobic w takiej sytuacji. Ponizej daje screeny z ustawien itp.