badii

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About badii

 • Rank
  Nowy
 1. dzięki. W takim razie w niedzielę koło godziny 12 ponownie podłączyć telefon do kompa przez USB i włączyć fastboota po czym go odblokować w aplikacji? Mam problem w Globalu z zasięgiem u siebie, mam nadzieję, że ta wersja EU mi coś pomoże i zniweluje problem..
 2. Dostałem komunikat o 72 godzinach do odblokowania. Telefon jest w trybie fastboot podłączony kablem do komputera. Czy mogę go wyłączyć i z niego normalnie przez ten okres korzystać czy muszę na ten czas znaleźć sobie zastępczy telefon?
 3. Witam, Telefon jaki posiadam to Xiaomi Redmi 3S. Uszkodzony był cały wyświetlacz włącznie z digitazerem dlatego allegro pomogło, kupno nowego, z wymianą gniazda zasilania wyszło mi to całkiem sympatycznie. Jednak występuje problem - telefon czasami po włożeniu do kieszeni od spodni zawiesza się. Ekran się zawiesza, coś tam działa w takim sensie, że ekran ruszy jakoś przypadkowo ale nie to co naciskam :) telefon resetowalem do ustawień fabrycznych i nadal nic. Problem też pojawił się na starym wyświetlaczu ale na nowym jest całkowicie to samo. Czy wgranie nowego softu o ile takowy istnieje by pomogło? Wersja MIUI global 8.12.27