Jump to content

guber

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by guber

 1. Niestety nic to nie dało. Nie da się pobrać aktualizacji. Próbuję o różnych porach dnia i nocy od 2 tygodni i cały czas ten sam komunikat: "wszystkie mirrory obecnie niedostępne, spróbuj później"
 2. Nie jestem w stanie pobrać aktualizacji w moim Mi8. Próbowałem wielokrotnie przez tydzień i zawsze mam komunikat "wszystkie mirrory obecnie niedostępne, spróbuj później" Czy to jest normalne, czy po prostu u mnie jest coś nie tak ???
 3. Czy ma ktoś taki dziwny problem jak ja po instalacji aktualizacji w moim Mi8 ?? W lewym górnym rogu tam gdzie godzina i siła sygnału cały czas wyświetla się jakieś niebieskie dziwne coś Dokładnie takie: Jak w niego kliknę otwiera mi się np. Yandex maps albo mi-fit ?? O co chodzi ??? Jak to wyłączyć ? Chcę żeby było tak jak poprzednio
 4. Mam MI8. Na MIUIPolska zdecydowałem się głównie dlatego, że miałem nadzieje na działające płatności zbliżeniowe. Dzisiaj go zainstalowałem i niestety rozczarowanie. Po dodaniu karty w google pay to samo - brak możliwości płacenia z powodu roota ;(((
 5. Witam Mam problem ze współpracą telefonu Redmi Note 8 PRO z głośnikiem JBL FLIP 5. Przy odtwarzaniu muzyki co około 2 sekundy przerywa dźwięk. Czasami w ogóle podczas odtwarzania zamiast muzyki w głośniku włącza się na całą głośność terkot podobny do przydźwięku sieciowego. Chyba jest jakiś problem z obsługa bluetooth w tym modelu. Z Mi5 i Mi5S głośnik pracuje normalnie. Czy ktoś spotkał się z takim problemem ?? Może jest jakieś rozwiązanie ??? Jakaś aktualizacja ??
×
×
 • Create New...