Skocz do zawartości

Czejki

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Czejki

  1. Witam, mam taki problem mam Xiaomi 5. znajomy przy probie rozłożenia go przebił baterie dlatego zamówiliśmy nową po podłączeniu telefon się włącza, ale po kilku sekundach wyskakuje komunikat o zbyt niskiej temperaturze baterii i telefon się wyłącza. Próbowałem odłączać podłączać baterie, ale nic to nie dało czasem wyskakuje 0 procent i telefon bez całkowitego włączenia jedynie ekran z ladowaniem nie wyłącza się, ale też nie laduje, a czasem pokazuje 99% i to samo.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...