Witam, mam taki problem mam Xiaomi 5. znajomy przy probie rozłożenia go przebił baterie dlatego zamówiliśmy nową po podłączeniu telefon się włącza, ale po kilku sekundach wyskakuje komunikat o zbyt niskiej temperaturze baterii i telefon się wyłącza. Próbowałem odłączać podłączać baterie, ale nic to nie dało czasem wyskakuje 0 procent i telefon bez całkowitego włączenia jedynie ekran z ladowaniem nie wyłącza się, ale też nie laduje, a czasem pokazuje 99% i to samo.