chrzanik29

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About chrzanik29

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. O.K. Przywrocilem go do życia. Może komuś się przyda. Dość to partyzanckie podejście ale działa. Wlozylem go do ładowarki jednocześnie trzymając przycisk i po którejś takiej próbie gdy był w ladowarce na wyświetlaczu pojawił się normalnie zegar, wtedy wszedlem w ustawienia, reset nadal był ten sam komunikat ale juz pozwolił wygrać oprogramowanie.
 2. Niestety ale nie idzie. Poszperam po mecie może cos znajdę.
 3. Witam ponownie. Mam mały problem, może pomozecie: Zachciało mi się aktualizować swojego bipa, i go uceglilem. Na zegarku są ikony tel i zegarka connect app to update. Natomiast gadgetbridge pomimo ze widzi zegarek i jest z nim połączony nie pozwala nic wygrać problem z transferem metadanych. Cos da się z tym zrobić czy juz tylko jako przycisk do papieru?
 4. Witam. Mam zapewne głupie pytanie do was. Jak wrzucić na zegarek tarcze, te które znajdują się na forum? Z rozszerzeniem .bin. Poprzez GadgetBridge?
 5. Witam. Dodam, że jesli to nowy Bip to przeczytaj moje posty na poprzedniej stronie. Moze sypac blędami aktualizacji GPS. Bedziesz musial zrobic to co dobrzy ludzie mi tu powiedzieli. Wszystko jest stronę wczesniej.
 6. Dzięki wielkie. Ma znaczenie którą wersje pobrać? Najnowsza czy którąś ze starszych?
 7. Po pierwszym uruchomieniu zaistalowalem ory mifit ze sklepu pobral aktualizacje. Nastepnie fw res i fonty pl. Dacie Prosze namiary na ten fw ktory zaktualizuje mi gps. Nawet szukale samego gps do pobrania ale nie znalazlem.
 8. Już tak robilem. Od rana przerobilem kilka wersji instalujac oryginał mifit. Jakby gdzies pozostawaly jakies smieci po instalacji i kazda nastepna niejako nadpisuje sie z tym blędem. Mimo wszystko dzięki, jeszcze pokombinuje.
 9. Witam. Czy jest jakiś sposób na ciągle aktualizujący się GPS na ostatnim oprogramowaniu. Tak zaktulizowałem oryginalnym mifitem do ostatniej wersji nastepnie sflaszowalem najnowszym oprogramowaniem z pierwszej strony??