Jump to content

slavko80

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About slavko80

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kupiłem za niecałe 18 zł - UGO USB UAS-1087 - karta sieciowa USB 2.0 Fast Ethernet Na Android 6.0 - nie działa Na Android 8.0 - działa prawidłowo
 2. slavko80

  Android Oreo

  Powód był banalny - na boxie miałem mniej niż 500 MB wolnego miejsca. Oczywiście aktualizator nie informował o powodzie błędu. System po trzech restartach zaktualizował się do Androida 8.0. Aktualnie testuje część aplikacji, które wydają się działać prawidłowo. Jedno nie działa - po wybraniu na pilocie wyszukiwania głosowego - wyświetla się na dole pasek wyszukiwania ale pilot nie rejestruje żadnego dźwięku. Czy powinienem zrobić pełne czyszczenie pamięci boxa żeby to zaczęło działać?
 3. slavko80

  Android Oreo

  Mam na swoim Mi Boxie Androida 6.0. W ustawieniach po wejściu Informacje i później Aktualizacje systemu wyświetla się Android System Upgrade i przez chwile wyświetla się Pobieram: 624,7 MB. Ale trwa to czasem 5 sekund, czasem kilka sekund dłużej po czym zmienia się na Nie można pobrać: 624,7 MB. Dodam że usługi typu Netflix, Tidal, sklep Google Play i inne działają bez zacięć. Jestem podłączony do sieci WiFI 5Gz, i Speedtest pokazuje ponad 100Mb/s. Co robię źle?
×
×
 • Create New...