Jump to content

BenLomax

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About BenLomax

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wszystko ładnie działa po przesiadce z poprzedniej wersji. Rozjechane polskie napisy można naprawić ostatnim fw. Drażni trochę zmiana widoku sms, może można przywrócić jak w poprzedniej wersji? Tarcze działaj również bez problemu. Sprawdzała ktoś czy mu działa opcja wykrywania telefonu? W poprzedniej wersji telefon zaczynał dzwonić, teraz komunikat, że telefon znaleziony, ale bez żadnych sygnałów dźwiękowych.
 2. Na oryginalnym nie działa aktualizacja GPS. Czekam na nowsza wersja mi fita. Dziękuję za pomoc.
 3. Cześć. Czytam wpisy odnośnie błędu GPS i zgłupiałem. Po zakupie zegarka wgrałem tylko polskie fonty i zainstalowałem zmodyfikowanego mi fita w wersji 3.5.0. Po wyjściu wersji 3.5.4 zaktualizowałem aplikację, zegarek sam się zaktualizował i od tamtego czasu jest błąd GPSa. Wygląda na to, że mam orginalna ostatnią wersję fw a i tak pojawia się błąd GPS. Jakieś pomysły?
 4. Witam. Co muszę zrobić, by dodać polskie ogonki do angielskiej wersji? Czy muszę wgrać polski firmware? Rozumiem, by włączyć pokazywanie nadawcy wiadomości i telefonu, muszę zainstalować zmodyfikowaną aplikację MiFit? Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...