Jump to content

barfor

Użytkownicy
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

barfor's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Przepraszam, przejrzałem forum i nie znalazłem rozwiązania (lub nie wiem jak szukać) temat został przez Pana usunięty. Czy mogę prosić o pomoc ?? 

  1. mrosi

   mrosi

   Witaj,

   wątek wylądował w koszu po to, aby zwrócić Twoją uwagę. W tej chwili przywróciłem go:

   natomiast po Twojej stronie jest obowiązek poprawienia treści i tytułu, żeby zawierały to, co istotne, a nie rzeczy typu uśmieszki i słowa zakrawające na wulgaryzmy. Mam nadzieję, że rozumiesz... ;)

   Pozdrawiam

 2. Witam serdecznie, bardzo pracowałem przez ostatni rok aby codziennie wykonać zaplanowaną ilość kroków. Passa trwała 347 dni. 26-12-2018 roku nie zgrałem danych do mi fit przed podłączeniem ładowania opaski. Efekt - brak odczyty z jednego dnia. Passa została przerwana. Dalsze odczyty OK. Czy można jakość uzupełnić te dane ?? Oczywiście 26 grudnia kroki były wykonane. Czy istnieje możliwość uzupełnienia danych w statystyce ?
 3. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam,
 4. Dzień dobry, posiadam opaskę od 279 dni, każdego dnia robiłem ustaloną ilość kroków. Po prawie roku opaska jest - powiedzmy lekko zmęczona. Chcę zakupić nową, czy jest możliwość przesiadki bez utraty rekordu ?? Pozdrawiam, Bartosz
×
×
 • Create New...