Jump to content

instaluke

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About instaluke

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 8

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rozumiem. Ale czy jest jakaś strona co można ściągnąć a potem wgrać na fon? Czy tylko z poziomu aplikacji szukanie zostaje?
 2. Witam. Mam pytanie odnośnie motywów w telefonie na mi 8 wersja global. Czy jest jakaś strona do pobrania czy coś? Bo jak zmieniam region by mieć aplikacje to ciągle jest ze nie działa z moją wersja łatki. Pozdrawiam.
 3. Telefon kupiony w xkomie więc chyba mam "normalnego" globala. Mam aktualnie wersję 10.0.3 czy jakaś najnowsza.
 4. A gdzie szukać tego miui polska? Bo szczerze nie w temacie jestem jak chodzi o takie pierdoly
 5. Mam mi8 około miesiąca, global miui 10. Wsio działa dobrze, bateria trzyma ok 2dni. Denerwuje mnie, że te regiony trza zmieniać. W polskim nie działalaja motywy i to odblokowanie twarzą. A na innych są reklamy albo telefon cicho gra słuchawkach. Ogólnie jest sens instalować jakieś inne miui niż to oficjalne?
 6. Tak, aplikacja normalnie działa tylko przy wybraniu motywu jaki chciałbym pobrać wyskakuje błąd
 7. Też mi się wydaje, że może przejściówka robi problem. Tak czy inaczej popatrzę na słuchawki bezprzewodowe
 8. Właśnie na innych telefonach grają dobrze. Bardzo wyraźnie i głośno. Np w komunikacji miejskiej gdy na nich słuchałem z innych urządzeń nigdy nie było tak, że słyszałem ludzi czy inne rzeczy. W mi8 czasem słyszę ludzi bardziej jak muzykę. Co do motywów to wyskakuje, że są niekompatybilne z moja wersja miui. Mogę je włączyć lecz jest informacja że mogą być błędy.
 9. Dlatego też myślę by kupić jakieś słuchawki inne, bo może to słuchawki jakoś nie grają z mi8. Reszta opcji w telefonie jest ok, ale tylko dziwi mnie brak poszczególnych programów i opcji jak ludzie omawiają mi8 na yt czy stronach
 10. Tak wiem, ustawiłem i patrzyłem różne słuchawki jakie są tam dostępne lecz i tak jakoś o połowę ciszej grają.
 11. Słuchawki akg dokanalowe od s8+ I grają dobrze, że bass i wszystko inne też, więc mnie dziwi, że tak cicho. Odnośnie menu - w a2 jest normalnie. Pociągam od dołu do góry. Mogę tylko dodać odcisk palca nic więcej nie mam. Bez zmian. Grają tak samo. Widziałem też, że niektórzy mają jakieś mi laboratorium w ustawieniach, tez tego nie posiadam.
 12. Witam, jestem posiadaczem Mi8 od kilku dni. Pytania moje są takie. Jeżeli chodzi o słuchawki, nie wiem jak ustawić by dobrze grały, są za ciche. W opcjach różnie ustawiałem, większego efektu nie było. Jakiś pomysł? Bo myślałem by kupić inne lecz mija się z celem kupno jak będą grały podobnie. Motywy są na razie wyłączone tak? zauważyłem też, że nie ma typowego menu na aplikacje, wszystkie są na pulpitach czy nie mogę włączyć menu? Oraz dziwi mnie, że nie mam w opcjach wgl tego odblokowania twarzą czy jak oni to nazwali, a ogólnie powinno być, błąd w mojej wersji czy miui 10 te
×
×
 • Create New...