Jump to content

Darecki_22

Użytkownicy
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Darecki_22

 • Rank
  Użytkownik
 1. Darecki_22

  Android Oreo

  Chyba do końca nie zrozumieliśmy się. Chodzi mi o automatyczne przestawianie częstotliwości. Jeżeli mam przestawione na 50 Hz i włączę coś z 24hz to wtedy zaczyna sié obraz klatkować. Żeby nie było klatkowania muszę ręcznie przestawić na 24 Hz i wtedy obraz jest oki. Moje pytanie odnosiło się do tego czy ci box automatycznie przestawia odświeżanie ? Czasami mam też tak, że w trakcie trwania filmu box sam zmieni sobie odświeżanie i zaczyna obraz klatkować. Wtedy muszę znowu ręcznie przestawić na właściwą częstotliwość.
 2. Darecki_22

  Android Oreo

  A z filmami z dysku w 24 klatkach i w 1080p?
 3. Darecki_22

  Android Oreo

  To gratulacje że nie masz klatkowania bez ręcznej zmiany częstotliwości odświeżania.
 4. Darecki_22

  Android Oreo

  Całkiem możliwe. Czasami zaczyna klatkować mimo właściwie wybranego trybu odświeżania.
 5. Darecki_22

  Android Oreo

  Zmiana trybu odświeżania na 1080p 24hz powoduje u mnie niemal całkowitą zwiechę boxa. Czy też tak macie?
 6. Darecki_22

  Android Oreo

  Padlo wyżej stwierdzenie, ze wszystko działa, wiec się zapytałem czy nie klatkuje? Wiem ze w MM tez klatkowalo. Na forach pada duzo stwierdzeń, które mogą wprowadzać potencjalnych nabywców lub użytkowników w błąd. Dla mnie niestety ten bug wyklucza stosowanie do odtwarzania filmów. Na szczecie ten sprzęt używam jako uzupełnienie do innego playera. Poza tymm moj box wyłączony z przyciskiem z pilota i pozostawiony na standbayu po pewnym czasie zamula się. A już na pewno wyłączenie z przycisku zamulonego boxa nie odmuli go. Jedynie wyłączenie z zasilania odświeża player. Co mi z przycisk
 7. Darecki_22

  Android Oreo

  Z poziomu menu reset nie działa należycie. Potrzebne jest wyłączenie zasilanis
 8. Darecki_22

  Android Oreo

  Dłuższe użytkowanie mi boxa lub pozostawienie go na standbayu powoduje ogólne zamulenie. Potrzebny jest restart poprzez wyłączenie zasilania. Zasoby lokalne są widzialne.
 9. Darecki_22

  Android Oreo

  Działa ci automatyczne odświeżanie obrazu ?
 10. Darecki_22

  Android Oreo

  Klatkowanie obrazu na wszystkim ( Netflix kodi) Zamulenia po dłuższym użytkowaniu lub po standbayu Zrywania połączenia z pilotem Chimeryczne odtwarzanie 5.1 i inne drobiazgi. Klatkowanie obrazu dobija mnie. Pozostałe bugi jestem w stanie przeboleć.
 11. Darecki_22

  Android Oreo

  Generalnie sprzęt przy aktualnym stanie softu jest tragiczny. Z antkiem 6 nie było o wiele lepiej. Osobiście nie kupiłbym go ponownie.
 12. Darecki_22

  Android Oreo

  Teraz nie ma automatycznej aktualizacji. Więc można jechać na antku 6. Nie mniej i tak nie było automatycznego odświeżania obrazu. A co skutkowało i skutkuje czkawką obrazu.
 13. Darecki_22

  Android Oreo

  Reset poprzez wyłącznie zasilania.
 14. Darecki_22

  Android Oreo

  eeeeee, wpuścili by po cichu do netu starszą wersję antka z opisem jak samodzielnie wgrać. Na spokojnie łatali by Oreo. Najbardziej wnewia mnie klatkowanie obrazu - nie działa automatyczne odświeżanie obrazu. Ale brak problemu z wif. Box chodzi z routerem Asus rt-ac1200g+ na 5g bez przypisania nr kanału.
×
×
 • Create New...