tmucha

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About tmucha

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Właśnie po podpięciu myszki robię przywrócenie do ustawień fabrycznych. A flash roomu to jak się robi?
 2. Tak, sprawdzałem na różnych kompletach (w tym nowych). No właśnie nie mam bezprzewodówki, a z przewodem to trochę ciężko. No nic, jest jeszcze opcja odesłać na gwarancji.
 3. Witam, czy spotkał się ktoś z takim problemem? Od wczoraj bluetooth znika i pojawia się. Trudno cokolwiek zrobić za pomocą pilota. Co chwila urządzenie prosi o sparowanie pilota. I nawet jeśli jest pomyślne, to za chwilę ponownie zrywa połączenie. Czy poza pilotem można w jakiś sposób sterować Mi Boxem?
 4. Ja też mam problem z odtwarzaniem filmów przez platformy typu. VOD.pl, player+, ipla.tv itp. W tym samym pomieszczeniu sprawdzając wyniki speedtestem mam: laptop: download: 44 Mb/s, ping: 7 ms, upload: 47 Mb/s Mi Box 3: download: 50 Mb/s, ping: 168 ms, upload: 284.3 Mb/s Czy to, że filmy tną jest spowodowane wysokim pingiem? A jeśli tak, to co zrobić? Ustawienia sieci: Channel: Auto (Current channel 6) Mode: 11bgn mixed Channel Width: Automatic Max Tx Rate: 300Mbps Ale gdy próbowałem cokolwiek zmieniać, to wartości się się nie zmieniały na lepsze.