budzik1o1

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About budzik1o1

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI5

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Od kilku dni posiadam MiBox3 podpięty do wifi 100mbit. Na speedtestach pokazuje mi w najlepszym przypadku download 2-5mbit, upload 5mbit (tak upload większy...) Ruter stoi 4 metry od boxa. Laptop i telefony, które są dalej od rutera ciągną 4k i wyżej z youtube bezproblemowo. Na boxie youtube działa w full hd od święta, o 4k mogę zapomnieć, 90% czasu jest 480p. Netflix co chwila przełącza na niższą rozdzielczość, HD od święta. Showmax odpala tylko bez zacinek na ustawieniu Limit prędkości średni... Próbowałem factory reset po aktualizacji do Androida 6.0, bez zmian. Na tym samym ruterze na laptopie i telefonie netflix, showmax i youtube działają idealnie. Jakieś pomysły?
 2. Przetestowałem ten sam scenariusz na najzwyklejszych słuchawkach Philipsa bez przycisków i innych bajerów i jak dotąd wszystko działa... Wygląda na to, że to wina niekompatybilnych słuchawek??? Czy ktoś używa jakiś słuchawek dokanałowych od Mi? Które polecacie, fajnie jakby również przyciski działały.
 3. Słucham sobie muzyki na Spotify i co jakiś czas po odłączeniu i ponownym podłączeniu słuchawek pojawiają się szumy zamiast muzyki. Nie lekkie szumy tylko zero muzyki i dosłownie sam szum w słuchawkach. Kiedy się to stanie jedyny ratunek to restart. Dodatkowo kiedy już pojawią się te szumy, odłączam słuchawki i ktoś zadzwoni, odbieram i nic słyszę, osoba po drugiej stronie tak samo. Dopiero po restarcie jest ok. Jakieś pomysły? Czy to może być bug w 6.6.16 czy coś gorszego? Słuchawki HTC RC E240. Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc.
 4. Nie wiem czy to bug, ale zauważyłem pewną przypadłość MI5 (obecnie xiaomi.eu 6.6.16). Podczas nagrywania filmu mam dwa źródła dźwięku: 1) Muzyka lecąca z odtwarzacza będącego kilkanaście cm od telefonu 2) śpiewająca osoba trzymająca telefon podczas nagrania Słychać praktycznie tylko osobę, która śpiewa. Dźwięk muzyki w tle jest praktycznie niesłyszalny chociaż w rzeczywistości jest bardzo głośny. Nagrywałem to samo dwoma innymi telefonami i nie miały one problemu z równomiernym wychwyceniem obu źródeł dźwięku. Dodam, że próbowałem zmienić ustawienia AudioFocus (przód, tył, normalnie) - bez róźnicy. Czy ktoś spotkał się z podobnym przypadkiem, albo mógłby przetestować podobny scenariusz na swoim teleofnie? Czy to może być kwestia zastosowania jakiegoś algorytmu, który ma w domyśle eliminować zbędne dźwięki tła podczas rozmowy telefonicznej, ale już niekoniecznie powinien to robić podczas nagrywania wideo?