Skocz do zawartości

Bienio

Użytkownicy
  • Postów

    3
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bienio

  1. Przy włączaniu wi-fi też występuje taka przycinka jak przy transferze danych. Reszta śmiga normalnie.
  2. Cześć. Kupiłem Redmi 5 Plus, wszystko ładnie pięknie chodzi, poza jedna przycinką. W momencie włączenia transferu danych, telefon staje na 3-4 sekundy, nie reaguje na nic, po czym normalnie śmiga. Czy to normalne i tak ma być, czy może to wada. Jeszcze jedno pytanie, czy jak lekko pukniemy w plecki telefonu, to brzęczy w okolicach aparatu ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...