Jump to content

FalconTech

Użytkownicy
 • Posts

  28
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

FalconTech last won the day on August 14 2018

FalconTech had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

FalconTech's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

6

Reputation

 1. Jako zasilacz może być każda ładowarka do telefonów z wyjściem USB. Kabla USB => MiBox raczej nie znajdziesz, ale zawsze można go zrobić samemu z jakiegoś kabla USB i wtyczki, którą dostaniesz w sklepie elektronicznym czy na portalach aukcyjnych.
 2. Na popularnym serwisie aukcyjnym wpisać 7217164482 w wyszukiwarkę. Działa mi bez zarzutów od samego początku jak wyszło Oreo.
 3. Spróbuj się przełączyć na 2,4 i zrobić aktualizację. Jeśli dalej będzie kicha tzn że wciąż blokują aktualizację z powodu dużej ilości błędów. Dzisiaj przeszedłem z 21xx na 2396. Zanim włączyłem boxa był kila dni wyłączony a cieplutki jakby cały czas pracował. Wi-Fi jak na tą chwilę działa i oby już działało bo specjalnie dla boxa muszę odłączać jeden Ethernet od NAS.
 4. Myślałem, że w końcu zwolnię jedno gniazdo Ethernet. Niestety długo testować nie musiałem - uruchomienie YT się nie powiodło, po restarcie YT odpalił ale już nie włączył żadnego nagrania. Wracam na kabel
 5. Jest OTA więc zaraz powinieneś też mieć.
 6. @woody, czytaj stronę 11 i 12, tam sporo o tym było pisane, wraz z linkami do pobrania wersji i instrukcjami krok po kroku to zrobić. W temacie Ethernet na USB, zauważyłem, że nie da się wybudzić box'a odkąd mam podpięty net przez USB. Nie wiem po jakim czasie się zawiesza, bo tak do pół godziny nie ma problemu. Jedynie na następny dzień. Ale zazwyczaj i tak w czasie nocy i pracy jest wyłączona listwa.
 7. Netflix i YT działają bez zastrzeżeń. Dźwięk mam tylko stereo, nie mam na czym sprawdzić wyższych opcji.
 8. Kupiłem na znanym portalu z numeru aukcji 7217164482, trochę przyszłościowo bo z hubem USB 3.0, za 60 zł. Wykrywa z automatu jako połączenie Ethernet. W końcu funkcjonalność wróciła do normy.
 9. Np. tworzysz nowy dokument tekstowy xiaomi_update.txt wklejasz tam polecenie, które @pkonrad podał i zapisujesz. Następnie zmieniasz jego nazwę na xiaomi_update bez rozszerzenia. Naprawdę nie wiem po co się za to zabierasz
 10. Patrząc po komentarzach to chyba TP-Link robi problemy. Też mam router 2.4 GHz i jest tragicznie. Sprawdzam właśnie na D-Link u rodziców i mimo generalnie słabego łącza (max. 15 Mbps) nie ma problemów z oglądaniem. Na hotspocie z telefonu również nie ma problemów.
 11. Ja bym zrobił tak... Odłącz zasilanie. Na pilocie naciśnij i trzymaj strzałkę w tył i przycisk OK - podłącz zasilanie. Jak pojawi się menu na czarnym tle to wybierz "wipe data/factory reset". Daj znać, czy się uda uruchomić.
 12. Linki są na celowniku UE. Lepiej nimi nie szastać bo jeszcze przyjdzie na za nie zapłacić. A wracając do tematu, warto poczytać uwagi na temat nowego softu, są cenne. Nadmienię też, że to wersja beta, nie powinna ujrzeć światła dziennego, nie powinna być instalowania na urządzeniach produkcyjnych.
 13. Mam gdzieś w szafie Access Point TP-Link, spróbuję go znaleźć i przez niego podłączyć WiFi do Boxa.
 14. U mnie żadnej szczególnej poprawy z WiFi. Już nawet różne opcje konfiguracji routera sprawdzałem... Szczególnie widać to na wygaszaczu. Jak często pokazuje się sam zegarek tak często widać, że nie ma połączenia z internetem. A łącze mam symetryczne 100/100 Mbit, router jednopasmowy 2.4 EDIT: otóż, niekoniecznie. Sprawdziłem na WiFi udostępnionym z telefonu. Działa bez problemu. Czyli jednak to coś w routerem, tylko co? Nie jest w żaden sposób skonfigurowany inaczej niż hotspot w telefonie
×
×
 • Create New...