blek

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About blek

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4 LTE
 1. Witam, kupię kamerkę Xiaomi Yi. Pozdrawiam
 2. Aparat w Mi4 był ok. A widzę, że Mi4c może lepszy i chyba nawet można dokupić jakieś lepszej jakości plecki? Ale to USB-C... no i jednak Mi4 chyba wygląda lepiej. Mi4 jest za 125$ w bangood, a teraz są loterie, więc może punktami jeszcze uda się obniżyć cenę.
 3. Witam, niestety mój Mi4 3G/16GB uległ zniszczeniu i zastanawiam się czy teraz wybrać coś innego. Zależy mi na: 1. Dobry aparat, ekran ok. 5 cali 2. Jakość wykonania Wydaje mi się, że 2GB/16GB spokojnie mi wystarczy, ale może zastanowić się nad czymś innym? Może znajdzie się coś z lepszym aparatem? Np. Redmi 3 Pro lub w ogóle jakiś inny chińczyk? Ceny na banggood i u goldwaya są podobne. Gdzie polecacie kupić? Z góry dzięki, Pozdrawiam
 4. Tzn. po zmianie języka wypisać się z konta xiaomi i później ponownie się wpisać (tak, żeby ponownie dostać smsa potwierdzającego).
 5. Miałem taki sam problem, spróbuj przestawić telefon na język angielski i wtedy zsynchronizować, a później znów zmienić na polski.
 6. blek

  Wybór pokrowca

  Z tym, ze to nie jest Mi4...
 7. blek

  Wybór pokrowca

  A gdzie dostanę Imaka?
 8. blek

  Wybór pokrowca

  Jako, że wcześniej było o szkłach, to podepnę się pod temat... Czym tak na prawdę różnią się szkła za 40 i 20 zł i które Waszym zdaniem wybrać? Teraz miałem Nillkina za 45 zł z wysyłką i zastanawiam się czy nie wziąć czegoś tańszego? http://allegro.pl/listing/listing.php?bmatch=seng-ps-mp-p-sm-isqm-2-e-0402&category=348&counters=1&order=qd&search_scope=category-348&string=mi4+szklo
 9. Ile z 16GB pamięci zostaje rzeczywiście dla użytkownika?
 10. blek

  Wybór pokrowca

  Czy ma ktoś może skórzaną tylną klapkę i mógłby zrobić zdjęcia?