wqewqe

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About wqewqe

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam 2mce #redminote5 I wiecie co, taki problem? Mam okazję nie dokładając nic kasy zamienić na jakiś telefon do 1600 PLN z CHIN.. I tak szukam na co by zamienić moje fajne Redmi Note 5. I jest d*pa. Moje wymagania to przede wszystkim bateria 4000mha bo lubię mieć luz na bani że telefon mi nie padnie przez cały dzień nawet jak z nudów włącze sobie #netflix przez 5-7h na LTE... I tak mówię kurde #pocophone wezmę bo ma te 4000mha, procek wyjebany i w ogóle super.. No ale zara zara ten notch który nie daje powiadomień, ten plastik z tyłu?! WTF? Moje RN5 ma metal i powiadomienia piękne się pokazują. No może MI8 falgowca wezmę.. No ale k**wa bateria 3400mha i też notch ale w sumie jest screen od display to powiadomienia bedo.. No ale w sumie ten screen on display żre baterię która jest i tak śrenia... No to może Mi Mix 2S... Wygląd super, zero notcha no ale też ta bateria 3400 a kamera przednia i czujniki na dole i ponoć wariują jak się gada bo zbliżeniowy wariuje.... I tak zawsze coś ku#@a.. I se myślę że gdyby taki #pocophone miał powiadomienia i chociaż ten tył z aleminium to było by OK.. Już przeżyję brak NFC który w sumie by się przydał... I ta se myślę że zostanę na moim RN5 bateria super, wydajność daje radę... Nie szykuje się przypadkiem coś nowego niedługo? Jakaś fajna premiera dobrego fona do 1600 PLN z Chin???
 2. Siedzę na świeżutkim Globalu MIUI 10 na RM5. Czy da się po odblokowaniu bootloadera, zainstalować SAMEGO ROOTA w jakiejś paczce .zip przez TWRP?? Jest coś takiego? Czy tylko wgrywanie całego ROMu z ROOTem pozostaje?
 3. Factory Reset. Jak nie pomoze to gwarancja
 4. Taka będzie OK https://allegro.pl/ladowarka-sieciowa-quick-charge-3-0-usb-qualcomm-i7422732865.html ??? I powiedz coś więcej o tym kablu 2,4A ? Co to jest?