Jump to content

Raiz3n

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Raiz3n

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No dobra to jak jest ok to tak narazie zostawie, systemowych aplikacji mam pełno, np każda apka z office to 100mb i dlatego sie tyle uzbierało. Myślałem że system to jest to "system files" co zajmuje 1,5gb. Jak kiedyś sie przemoge to zmienie rom i wtedy bede sie bawił, no nic dzięki.
 2. Po resecie to samo, w storage disk pokazuje mi 9,7GB, nie powinno 16gb?
 3. Witam, posiadam redmi 4a, wersje 16gb. Nie mam karty sd, chciałem zrzucić kilka plików na tel i okazało się że mam 3,6gb wolnej przestrzeni (po czyszczeniu aplikacją systemową), czy tyle powinno być? Myślałem że skoro tel ma 16gb pamięci to przynajmniej połowa będzie dostępna, oprócz aplikacji systemowych mam zainstalowane ze 4 inne aplikacje po ok 100mb każda, jest jakaś szansa żeby zwolnić troche więcej miejsca?
 4. Aaaa dobra znalazłem, mam to wyłączone. Ok jeszcze raz dziękuje za pomoc.
 5. Właśnie tak myślałem że zgodziłem się na to podczas pierwszego włączenia, byłem wtedy w szoku że wszystkie aplikacje chcą dostępu do innych a teraz sam nie pamiętam co zaznaczałem. Wyłączyłem tagowanie zdjęć, dzięki za pomoc. Rozumiem że wyłączając skanowanie wifi będę musiał się łączyć ręcznie?
 6. Witam, od kilku miesięcy jestem posiadaczem redmi 4a 16gb, od samego początku troche mi nie pasowało że różne aplikacje wymagają dostępu do danych takich jak sms/zdjęcia/położenie, tam gdzie sie dało to nie zezwalałem na dostęp no ale w niektórych aplikacjach było to po prostu konieczne. Miarka sie przebrała wczoraj, zrobiłem fotkę, wrzuciłem na fotosik.pl a tam informacja z datą, informacją z jakiego tel zrobione zdjęcie i z dokładnym położeniem. Szczerze mówiąc to nie lubie sie dzielić takimi informacjami, wiem że w tych czasach pojęcie prywatności nie istnieje ale nie podoba mi się to że ka
×
×
 • Create New...