Jump to content

RPRT07

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

RPRT07's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Testowałeś zegarek w mieście czy w otwartym terenie? Możesz wrzuć parę zrzutów jak Tobie łapie zegarek GPS ? Może faktycznie mam jakiś wadliwy model. Od paru dni zauważyłem też, że źle pokazuje mi tętno. Zawsze przy bieganiu miałem ok. 170 - 180 a teraz na tej samej trasie mam 100-110 (aż takiego postępu w bieganiu nie zrobiłem ). Mam najnowszy soft 1.1.36 Tylko w trakcie inicjalizującego połączenia widziałem żeby zegarek aktualizował A-GPS a również mam cały czas podpięty do telefonu. Można to jakoś wymusić, w zegarku ani w aplikacji nie widzę takiej opcji? Jesteś w stanie mi również pomóc w sąsiednim temacie dotyczącym zrzucania danych do endomondo?
  2. Chciałbym się dowiedzieć, jaki jest najlepszy sposób na eksportowanie danych z aktywnościami z tego zegarka do endomondo. Obecnie używam do tego celu aplikacji Notify&Fitness for Amazfit ale niestety bardzo często wyeksportowane i zaimportowane dane do endomondo zawierają dane z kosmosu typu max. prędkość 100.000 km/h, zawierają puste pierwsze sekundy bez przebytych kilometrów oraz co najgorsze zawierają przekłamane dane na mapie do tego stopnia, że raz otrzymałem pomalowany prostokąt na niebiesko zamiast wyznaczonej trasy.
  3. Testuje już zegarek od ponad tygodnia i niestety ale jego wyznaczanie tras oraz odnajdowanie się w terenie to jakaś porażka. Porównywałem go non stop z moim samsungiem S8 i niestety telefon radzi sobie zdecydowanie lepiej. Poniżej parę zrzutów dla przykładu (na lewo S8, na prawo Amazfit Bip) - takich sytuacji jest całe mnóstwo. Czy jest może jakaś możliwość poprawy pracy GPS'u w tym zegarku? Jakaś opcja aktualizacji danych lokalizacyjnych? Dodatkowo mam pytanie jak sprawdzić czy zegarek połączył się już z satelitą GPS? Włączyłem aktywność bieganie i czekałem ok. 10 min ale komunikat "Getting location with GPS..." wciąż się wyświetlał a myślę, że zegarek nawiązał już połączenie z GPS.
  4. Panowie jaki jest najprostszy i najlepszy sposób przesłania aktywności na endomondo? Obecnie używam Notify & Fitness for Android do eksportu pliku gpx ale po wczytaniu do endomondo dostałem bardzo nienaturalny wykres tempa. Same wartości takie jak średnie tempo, czas itd. w miarę się zgadzają z tym co mam w Mi Fit.
×
×
  • Create New...