Jump to content

Majtero

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Majtero's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Może i wół, ale jak się domyślasz to takie coś co napisałeś to sprawdziłem przed napisaniem posta. Nie należę do ludków którzy piszą posty żeby licznik nabić. I nie ma znaczenia status śpię czy ładuje (a zdjęcie przedstawia tylko jedno obcje sorry) jest na czerwono i koniec zabawy. Były też próby w stacji dokującej i bez stacji , bez zmian.
  2. Odświeżę temat spolszczenia Roborock 2. Mam problem, wszystko idzie ok. do momentu: ” Teraz prawym myszy klikamy w plik - win mirobo ( typ - plik wsadowy windows) i wybieramy opcje uruchom jako administrator. Powinno otworzyć się okno w którym zobaczymy to co na załączonym obrazku. „ i zamiast …. mam taki obrazek: Proszę o pomoc bo żona powiedziała że jak będzie gadał do niej z szklanką wody w gębie to go wywali (a jest od 22.05 i mówił po Polsku przy instalacji Mi Home stracił głos)
  3. Witam, jak w temacie. Od czasu do czasu wyświetli komunikat że nie obsługuje tego typu kart. Oczywiście nie jest to wina karty gdyż w innym egzemplarzu działa bez zarzutu, format itp. nic nie daje. Inne karty bez znaczenia czy jest to 16GB,32GB, 64GB to samo nie widzi. Stan taki jest od listopada, więc aktualizacje które były nic nie zmieniły. Telefon był rozebrany, slot był czyszczony „grzany” bez efektu. Proszę o pomoc, może ktoś coś ……….
×
×
  • Create New...