Jump to content

Stereofoniczny

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Stereofoniczny

 1. Czytałem, oczywiście. zanim edytowałeś post. Więc nie wiem w czym Twoja irytacja.
 2. Właśnie, blokuje ponownie i koło się zamyka. Pierwszy raz odblokowywałem na koncie właścicielki telefonu, zaraz po otrzymaniu zgody, był sukces itd jak wyżej, później chciałem odblokować na swoim koncie (około rok temu uzyskana zgoda i odblokowane Mi5) bez rezultatu, powróciłem na konto właścicielki i błąd taki sam. Nie powinno być komunikatu bym spróbował za 30 dni czy coś w tym stylu ?
 3. Wcześniej był na nim polski język i sklep google, odblokował się prawidłowo, tylko tak jak wyżej, błąd w TWRP i lipa Niestety nie pamiętam jaki wtedy był zainstalowany system. Rozważam również oddanie telefonu do Mi Center, czy tam przywrócą mu życie ?
 4. Witam, mam mega problem z Mi 4c. Żaden poradnik nie jest w stanie mi pomóc. Niestety. Chciałem wgrać najnowsze MIUI Polska, więc standardowo zgoda, oficjalne odblokowanie, następnie flash recovery, instal *.zip i lipa. Dwie linijki na czerwono unmount of /system failed; no such volume script succeded: result was [0.200000] Quote: unmount of /data failed; no such volume script succeded: result was [0.200000] " TWRP zwróciło Sukces więc reboot i telefon odpalił się, jak dobrze pamiętam było ładowanie systemu (pasek postępu) i telefon się zrestartował i uruchamia się tylko do logo MI, i tak w kółko. Udało mi się uruchomić telefon wgrywając Mi Flashem "libra_images_6.1.7_20151221.0000.11_5.1_cn". tutaj już jest odblokowany bootloarder, jednak dalej taki sam błąd w TWRP. Wgrywałem też przez fastboOt najnowsze china dev Mi Flashem, jednak oficjalnie nie mogę odblokować telefonu, cały czas błąd couldn't unlock current account cannot unlock this device. W Mi Cloud telefon widoczny, SIM Activated, jedynie przy Mi Unlock Status cały czas mam couldn't verify wait a minute or two and try again. Próbowałem wgrać na ten system od razu najnosze MIUI poprzez aktualizacje ale w Mi Recovery wyskakuje błąd. Czy jest jakiś sposób na wgranie najnowszego MIUI Polska ? Ewentualnie jakiekolwiek MIUI z językiem polskim i sklepem Play ? Swego czasu wgrywałem MIUI Polska na Mi5 i wszystko poszło pięknie i ładnie bez problemów. Proszę o wsparcie, cały tydzień bujam się z Mi 4c : / Chciałbym pozostać tylko na MIUI. Telefon będzie użytkowany przez standardowego Usera więc ma po prostu działać. Pozdrawiam.
 5. Witam, mam podobny problem jednak nie znalazłem na forum rozwiązania, odblokowałem oficjalnie BT, następnie flash recovery i instalacja najnowszego MIUI pobranego z MIUI Polska (xiaomi.eu_multi_MI4c_8.4.26_v9-7.0). Wyskakują dwie linijki na czerwono " unmount of /system failed; no such volume script succeded: result was [0.200000] Quote: unmount of /data failed; no such volume script succeded: result was [0.200000] " TWRP zwróciło Sukces więc reboot i telefon odpalił się, jak dobrze pamiętam było ładowanie systemu (pasek postępu) i telefon się zrestartował i uruchamia się tylko do logo MI, i tak w kółko. Udało się uruchomić telefon (do pulpitu) w pierwszej fazie odblokowania bootloadera metodą OEM EDL, jednak i tak zatrzymuje się na błędzie wymienionym powyżej. Dodam, że komenda "fastboot oem device-info" potwierdza odblokowanie bootloadera jak i sam MIunlock podaje, że już odblokowane. Aktualnie telefon działa na 6.1.7 po wgraniu mi flashem libra images, mogę wtedy aktualizować poprzez Aktualizacje do 6.12.22 a następnie do 7.3.4 (Android 7.0) Wypróbowałem, już chyba wszystkie poradniki i brak efektów. Czego dotyczy ten błąd i jak temu zaradzić ? Odblokowuje metodą oem edl, ponieważ nie chciałem za każdym razem zakładać nowego konta by odblokować oficjalnie skoro przy pierwszej próbie instalacji, po odblokowaniu oficjalnie wyskoczył powyższy błąd. Aktualnie jestem w punkcie wyjścia, na Mi5 wszystko poszło idealnie a tutaj lipa.. Dodatkowo nie mogę wypełnić formularza na mi unlock, od razu przechodzi do linku pobierania aplikacji. jestem wylogowany na Mi Account.
×
×
 • Create New...