Jump to content

szymjoz

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by szymjoz

 1. Okej, ale samo konto X nie da mi dostępu do danych? jakbym chciał sobie na coś zgrać, żeby później móc na nowo zgrać? Bardzo mi na nich zależy.
 2. Zrobiłem wszystko, na nowo aktywowałem urządzenie jednak ciągle po wpisywaniu hasła jest to samo - blokada na 4 minuty... co może być przyczyną?
 3. Zrobione, co dalej?
 4. Udało mi się zalogować na konto X. Co robić dalej?
 5. A jakbym zadzwonił na infolinię, to coś by mi to dało? Jeśli chodzi o konto xiaomi to próbowałem każdego mojego e-maila+nr telefonu.
 6. Kupowałem go w Playu, więc nie był sprowadzany z chińską wersją. Co do Vol+ i Power to wyświetla sie Main Menu, w którym jest opcja Reboot, Wipe Data i Connect with MIAssistance. Może coś tutaj mam zrobić?
 7. Kurcze, to niemożliwe, żeby przez naciśnięcie czegoś w ustawieniach nagle zmieniło mi się hasło. Co wskazuje na to, że nie jest to żadna odgórna blokada? W serwisie mi powiedziano, że to blokada od Xiaomi.
 8. Z tego co mi się wydaje to nie, nic nie zmieniałem, prócz nakładki. Dodatkowo nie odblokowywałem żadnego bootloadera ani nic z tych rzeczy.
 9. Witam, piszę tutaj, gdyż mam problem z moim telefonem (Xiaomi Redmi Note 4). Mianowicie, trzymałem odblokowany telefon w ręce i przez przypadek coś mi się nacisnęło w ustawieniach. Przypuszczam, że nacisnąłem opcję w stylu "Zgłoś kradzież telefonu" i telefon zablokował się totalnie. Po wpisaniu prawidłowego hasła telefon blokuje się na 4 minuty. Byłem z tym w serwisie i dowiedziałem się, że jest to blokada przez Xiaomi i z telefonem nie da się zbytnio dużo zrobić. Jedynym wyjściem byłoby zalagowanie się na konto Xiaomi w celu zdjęcia blokady, jednak próbowałem naprawdę w moim odczuciu wszystkich wariantów i nie mam jak się zalogować. Czy istnieją jakieś sposoby na odzyskanie w pełni sprawnego telefonu bez stratyzadnych danych? Bardzo zależy mi na danych i w zasadzie gdyby nie one nie pisałbym tu, bo wystarczyłby reset całego telefonu. Jeśli znacie jakikolwiek sposób na odzyskanie telefonu w nienaruszonym stanie błagam was, pomóżcie. Pozdrawiam Szymon Jóźwiak
 10. Witam, piszę tutaj, gdyż mam problem z moim telefonem (Xiaomi Redmi Note 4). Mianowicie, trzymałem odblokowany telefon w ręce i przez przypadek coś mi się nacisnęło w ustawieniach. Przypuszczam, że nacisnąłem opcję w stylu "Zgłoś kradzież telefonu" i telefon zablokował się totalnie. Po wpisaniu prawidłowego hasła telefon blokuje się na 4 minuty. Byłem z tym w serwisie i dowiedziałem się, że jest to blokada przez Xiaomi i z telefonem nie da się zbytnio dużo zrobić. Jedynym wyjściem byłoby zalagowanie się na konto Xiaomi w celu zdjęcia blokady, jednak próbowałem naprawdę w moim odczuciu wszystkich wariantów i nie mam jak się zalogować. Czy istnieją jakieś sposoby na odzyskanie w pełni sprawnego telefonu bez stratyzadnych danych? Bardzo zależy mi na danych i w zasadzie gdyby nie one nie pisałbym tu, bo wystarczyłby reset całego telefonu. Jeśli znacie jakikolwiek sposób na odzyskanie telefonu w nienaruszonym stanie błagam was, pomóżcie. Pozdrawiam Szymon Jóźwiak
×
×
 • Create New...