Jump to content

Jask2

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Jask2

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie znalazłem. Próbowałem kilkukrotnie bez skutku. Na szczęście mam drugi komputer inanim wszystko śmiga. Ten, na którym nie chce się otwierać ma "10" na SSD, drugi "7" na zwykłym dysku.
 2. Na drugim kompie z "7" 32 bit wszystko działa. EN09_packed.bin EN_0490 po przeróbce. Trzeba jeszcze poprawić kalendarz, dzień jest troszkę niżej od miesiąca. Oryginał:
 3. Po uruchomieniu WF Editor i próbie otwarcia pliku .json pojawia się komunikat o błędzie. Niezależnie jaką tarczę próbuję otworzyć, komunikat jest taki sam. Log: Traceback (most recent call last): File "Amazfit_Bip_WF_Editor_ilgruppotester_v092.py", line 7231, in changeJson File "Amazfit_Bip_WF_Editor_ilgruppotester_v092.py", line 7093, in openJson UnicodeEncodeError: 'ascii' codec can't encode character u'\xf3' in position 10: ordinal not in range(128) Proszę o pomoc.
 4. Dzięki za podpowiedź. Byłem pewny, że "bin" w tej aplikacji służy do zapisania tarczy. Rzeczywiście, tak jest prosto i szybko.
 5. Bawię się tarczami przez MiFit i uważam, że jest wygodnie. Trzeba tylko zrobić na ekranie skróty do katalogów: pobrane i watch_skin. Wtedy idzie szybciutko. Podmiana tarczy zajmuje góra dwie minuty.
 6. W katalogu jest wszystko. Json bez problemu otwiera się w notatniku. Wersja edytora również 092. Przerobiłem w Photoshop'ie na próbę jeden dzień na język polski, ponownie spakowałem i wgrałem do zegarka - wszystko działa. Tylko ten edytor nie otwiera json. Nie wiem, co jest grane. P.S. Spróbowałem w edytorze utworzyć nowy plik json, wskazałem katalog i ... nic. Dalej tylko to, co na zdjęciu.
 7. Proszę o pomoc. Rozpakowałem WatchFace, plik .bin i Amazfit Bip WF Editor. Po uruchomieniu edytora wybieram "otwórz plik" i wskazuję .json z katologu powstałego z rozpakowania .bin Niestety, jest tylko takie coś jak na fotce. Próbowałem przeciągnąć .json na plik wykonywalny, jak również kilka innych .bin. Bez rezultatu. Mam system 64 bit.
 8. Będę wdzięczny za przerobienie tarczy EN_0490: - kroki zmniejszyć i przenieść pod puls/bateria, obok kłódki i bluetooth Raczej nie będzie tam dla nich miejsca, więc można ewentualnie usunąć, nie zależy mi na krokach. Może zamiast kroków zmieści się dystans? - dzień/miesiąc przesunąć na prawo - dzień tygodnia powiększyć, spolszczyć i, jeśli się zmieści, niech będzie w całości EN_0490.bin
×
×
 • Create New...