Lukasz.N

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Lukasz.N

 1. Lukasz.N

  MIUI 9.8.15

  U mnie max 11-13%. Tak jak pisałem jest lepiej niż na Globalu chociaż gorzej niż na moim poprzednim MI8SE (też MIUIPL) mimo, że baterie mają bardzo zbliżoną pojemność. Stąd: https://androidfilehost.com/?w=files&flid=297328
 2. Lukasz.N

  MIUI 9.8.15

  Ja mam Androida 9. Na MI9SE nie było jeszcze aktualizacji do Q. W sumie działa wszystko jak trzeba oprócz tego komunikatu o odcisku palca w IKO. MI9SE mam od 1.5 miesiąca i cały czas byłem na Globalu. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie bateria na MIUIPolska. W porównaniu do Globala jest lepiej o jakieś 30-40%.
 3. Lukasz.N

  MIUI 9.8.15

  U mnie przy iKO po uruchomieniu od razu z automatu mam info, że odcisk palca nieprawidłowy i spróbuj ponownie ale jak przyłoże palec to loguje bez problemu.
 4. Lukasz.N

  MIUI 9.8.15

  Nie. Nie wiem dlaczego ale byłem przekonany, że jest to składowa usług Sklepu Play. Po instalacji faktycznie się pojawiło ale nadal mam błąd związany z tym, że urządzenie jest zrootowane. Zainstalowałem, ukryłem w Magisku gpay, inne usługi Google oraz apke mBank, następnie czyszczenie danych, TWRP i chmod 440 i nadal ten są błąd. Pytanko: w TWRP klikam chmod na pliku i mam 0000, zmieniam na 440. Uruchamiam ponownie, wchodzę w znowu w TWRP, znowu chmod i znowu mam 0000. Czy to oznacza, że nie przyjeło mi poprzedniej zmiany czy to normalne?
 5. Lukasz.N

  MIUI 9.8.15

  MI9SE Próbuje uruchomić płatności NFC według instrukcji ale problem w tym, że nie mam usługi Google Pay do ukrycia w Magisku ani nie mogę jej poszukać w Aplikacjach, żeby wyczyścić jej cache. Czy coś się zmieniło? Jakby co to dopiero dzisiaj przeszedłem z Globala na MIUIPOlska:)
 6. tomurbanowicz świetna robota ze spolszczeniem. Dzięki. Czcionki BIG niezła. Z mojej strony mogę polecić jako uzupełnienie MIFit w kwestii powiadomień aplikację Tools&Amazfit: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.zdenekhorak.amazfittools Co prawda płatna ale warta swojej ceny. Nieporównywalnie lepsza jeśli chodzi o powiadomienie niż Mifit. Poza tym jeśli ktoś ma chińską wersje zegarka to podmienia język na angielski no i nie mam już problemu z powiadomieniami z Whats app. Na samym Mifit przychodziło ich za dużo (oprócz zwykłych także zgrupowana liczba powiadomień) a tutaj ładnie to ogarnia i można podstawić własne ikonki pod aplikację przy powiadomieniu. Radzi sobie też z emotkami (zamienia na znaki). W samej opasce brakuje mi tylko szybszego sposobu na skasowanie wszystkich "powiadomień" bez przebijania się przez nie. Napisałem do twórcy Tools&Amazfit ponieważ w tej aplikacji można ustawić jakiś "skrypt/działanie", które wykonuje opaska po przejściu na ekran z trybem DND (np automatycznie wybieranie konkretnego numeru itp) i być może dorzuci do nowej wersji.