Jump to content

magg

Użytkownicy
 • Posts

  80
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by magg

 1. Słuchajta ludki, mam problem. Przy ikonce ustawienia pokazuje mi przy ikonce jedynkę. Nie mam żadnych powiadomien i wkurza mnie to coraz bardziej. Jak to zmienić? Zniknęło 🤷‍♂️
 2. Bez zalogowania na konto Xiaomi nie wyskoczy ci powiadomienie o wcześniejszych wersjach.
 3. Zaloguj się na konto Xiaomi i przestaw region na Szwajcarię czy tam UK. Powinno zaskoczyć. Dopiero na 13.8 wskakujesz??
 4. Zainstaluj najnowszy rom 13.0.9.0 a będziesz mógł ręcznie ustawiać ciemny motyw.
 5. Jest nowa wersja 13.0.9.0 pilot. Opóźniona o miesiąc ale jest. Na razie tylko wkurzający błąd w ikonce ustawienia pokazuje powiadomienie "1" co wkurza. Edit. Naprawiłem zmieniając na inny region Wróciła możliwość ręcznego ustawiania trybu ciemnego dla poszczególnych aplikacji. To plus. Bateria chyba bez zmien choć nie mam pewności aktualizowalem aplikacje apk co moze mieć wpływ.
 6. Został ponownie wycofany z UK, Czech Republic, Switzerland czy ju_es_ej etc
 7. U mnie instalacja nie przechodzi. Ściąga ale nie instaluje. Zresztą nic update nie wnosi a poprawki z kwietnia. Wstyd i gańba. Ciekawe co tym razem zdupcyli...
 8. https://xiaomiui.net/xiaomi-slows-down-phones-users-want-your-support-24401/ Tak tak. Wincyj ficzeruf. Zainstaluj sobie ostatnie security a zobaczysz jak telefon rozgrzeje ci się do ponad 50 stopni. Tacy fahofcy.
 9. Co to się stanęło. Nic nie robiłem...
 10. Niestety nie mam. Na zablokowanym da radę??
 11. Dzięki stary ale to jedyna strona na której jest miui13 na A12. Na oficjalnej romu nie ma więc pisałem, że będzie rollback. I teraz dylemat, czekać aż wypuszcza nowy czy kolejny reset. 7 mam lot więc przez następne miesiące niczego w tel ustawiać nie mogę. Musi kurła działać. To nie jest prawdziwy czujnik zbliżeniowy tylko jakiś mix accelerometru z sonicznym czymś w głośniku. Ot oszczędność. Postaram się złożyć reklamacje, może kolejny raz zaoferują mi wymianę na inny model 💁 Póki jest gwarancja. Oby nie 11T, bo to zapewne taki sam crap. Myślisz, że mogę ściągnąć 12stke i z menu zrobić downgrade z A12 do A11 bez hockowklockow na wyrywaniem firmware przez kompa i bez ryzyka uceglenia?
 12. Animacje są zdupcone na XS. Na S i L jest ok. Przedstaw interface i sam zobacz. S i L są dla mnie za duże dlatego przestawiam na XS. Początkowo obstawiałem launcher ale po instalacji różnych wersji odpuściłem - bez rezultatu. Czcionka też do doopy, komu przeszkadzała ta z miui 11? Ostra, przejrzysta, czytelna... Aparat...ktoś mi wyjaśni dlaczego brak stabilizacji przy robieniu zdjęć za to przy wideo jest (byle jaka ale jest)? Albo przy włączeniu eis zmienia obiektyw na szerokokątny? 🤦 Nie chce mi się wymieniać dalej, szkoda czasu. Tak się klientów nie zyskuje tylko traci. Tel dostałem za free w ramach gwarancji za mi note 10, który kupiłem że dwa lata temu. Tam też były idiotyzmy jak: wolna pamięć ufs ale zoom x5 działał, zdjęcia też robił lepsze, nie grzał się, bateria bajka, ekran amoled (wprawdzie zakrzywiony ale jednak), prawdziwy czujnik zbliżeniowy a nie to co w tym goofnie, w którym policzkiem co chwilę coś mi się włącza. Kto to ***** wymyślił? Po **** takie oszczędności? Jaki to ***** ma sens? To tak trudno zrobić trzy różne telefony, szczególnie, że ich cena jest równie absurdalna co srajfonow? Tam przynajmniej 5 lat wsparcia a tu już w lipcu 2022 zostanie mi przycisk do papieru 🤦 edit. 1.brak dzwonka wiadomości do wyboru znanego jeszcze z mi5 i starego miui. 2.zdupcone accelerometr, w opcjach pamięci pionowo źle pokazuje. 3.zdupcony dotyk. Albo wychodzi mi do menu głównego albo wybiera nie te literę na klawiaturze, którą chce. O zaznaczaniu nie wspominam. 4.dzwiek uruchamiania po resecie tel nie dziala... Na koniec niespodzianka:
 13. A kto powiedział, że instaluje modyfikacje? Zrobiłem ten nieszczęsny reset. Efekty: 1. Był rollback romu więc czeka mnie ponowny reset. 2. Bateria bez zmian. Od bodaj 12.....10 schodzi jak na 10 letnim trupie. Witaj ładowarko w kieszeni! 3. Zdupcone są animacje na interface XS. No, gratuluję! Reszty nawet nie chce mi się sprawdzać, pewnie wyjdzie po świętach czyli już jutro. Będzie się na co wkurzac. Proponuję wydawać wincyj telefonów. Może 12tek tak z 20 rodzajów 🤦
 14. Tzn których? Mam wysłać narzędzie pracy do tzw serwisu celem czego? Formatu? No chłopie pomyśl trochę.
 15. Ok tylko dlaczego odebrano użytkownikowi możliwość ustawienia apki? Takie cda jest bielutkie i wali po oczach. Z kolei Word jest nieczytelny 😕
 16. Wiesz co się stanie gdy wcisne factory reset? Tel to moje narzędzie pracy i MA DZIAŁAĆ 😕
 17. Strumieniowe video klatkuje i rwie. Tel nagrzewa się. Bateria znika w oczach. Podczas włączonego flash przy kamerze po kilku minutach wyłącza się wraz z komunikatem o przegrzewaniu się. DRAMAT!
×
×
 • Create New...