Pazio141

Użytkownicy
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Pazio141

 1. Super. Dzięki za biała_na_niebieska_v2 W tej pierwszej słabo widać niebieski ale w v2 już fajnie. Dzięki Przy wgrywaniu tarczy nie trzeba odinstalować MiFit. I za każdym razem trzeba wgrywać tarcze jaka się chce bo nie jest nigdzie zapamiętywana, bynajmniej te wygrywane przez GadgeBridge.
 2. A można jeszcze prosić środek biały a obrzeża jasno niebieskie:) Czyli biała na niebieski:)
 3. A można ta tarcze prosić z białą godziną?
 4. Czy można by tu odwrócić datę? Ten najpierw dzień później miesiąc. Bo tak jak teraz to mi się dziwnie tak patrzy, bo jest np (październik szósty), a łatwiej by było (szósty października;) wiem że to taka głupota ale tak jakoś się przyzwyczaiłem ta datę odwrotnie odczytywać dzieki
 5. Dzięki bardzo. Teraz jest super. Pozdrawiam
 6. A jakby ktoś mógł godzinę na biało zrobic? A dokładnie minuty, bo w zaciemnionym miejscu trzeba podświetlenie włączyć bo widać która godzina, ale minut nie widać. A tak poza tym to fajna. Dzięki
 7. Dzięki. A można prosić to co pomarańczowe to żeby było niebieskie? I druga wersja z białym zegarkiem?:)
 8. Fajna. A zamiast dystans "km", można puls?
 9. Witam. Czy da radę zrobić to co na zielono na kolor jasno niebieski? zielona_pl.bin
 10. Dziękuję bardzo. Długo na to czekałem. Pozdrawiam
 11. Potwierdzam i dlatego zawsze proszę o przerobienie tarczy na czarną
 12. A czy dałoby radę taka tarcze z czarnym tłem? Cyfry itp białe, Lubię czarne tło bo zlewa się ramkami zegarka i wizualnie tarcza wydaje się większa:)
 13. Dałoby radę ktoś zrobić 24h i dni tygodnia po polsku?
 14. Właśnie chciałbym po polsku. Ale jak nie będzie to poszukam tej angielskiej. Dzięki za odzew;)
 15. Czy ktoś zrobiłby ta tarcze żeby kolory były odwrócone? Czyli czarne tło i białe cyfry z napisami?:) digital_pl.bin
 16. A czy do tej udało by się wcisnąć puls? Nawet usunąć rok. Wystarczy data bez roku, a zamiast roku od prawej strony puls? BIG-NIUFEK.bin
 17. Czy o taką chodzi? 4_pl.bin 4_pl.bin
 18. No ta tarcza mi się podoba, czytelny puls, duża biała godzina, data i dzień tygodnia z pełną nazwą, pogoda i krokomierz. Więcej nie trzeba mi do szczescia:)
 19. A dałoby radę zrobić wskaźnik baterii procentowy? Te kropki kolorowe niech by zostały a zamiast wskazówki cyfry w procentach baterii?
 20. A jakby taka samą tylko czarne tło i białe cyfry?:) Bo ogólnie fajna;)
 21. Fajnie że te forum żyje:) tylko że dodajecie tyle fajnych tarcz że ja już sam nie wiem jaką mam ustawić:( Ale ogólnie to super. Podoba mi się ta tarcza z tymi dniami tygodnia tylko szkoda że nie ma pulsu i krokomierza:) ale nie wiadomo gdzie to upchać:) bo pewnie kosztem tego będzie musiała być mniejsza czcionka.
 22. Wydaje mi się że ładnie by wyglądało na białym tle to wszystko jakby cyfry były czarne wszystkie. A można taką na próbę zrobić i wstawić tutaj?