Jump to content

pszemoo

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About pszemoo

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki. Poradziłem sobie z tym wcześniej, ale i tak były problemy. Udało się w końcu po zainstalowaniu starej wersji Amazfit (chińskiej) i MiFit (również chińskiej) oraz założeniu nowego konta w Xiaomi. Niwstety po aktualizacji systemu w telefonie wszystko się wysypało i znów brak możliwości synchronizacji z MiFit (nie widzi zegraka). Coraz bardziej myślę o zmianie zegarka na coś co nie będzie sprawiać tylu komplikacji.
 2. Dzieki za link. Udało mi się to ogarnąć już, pewnie gdybym trafił na tamten wątek to byłoby to wcześniej. Póki co działa. Odinstalowałem wszystko z telefonu. Wyczyściłem CleanMasterem. Zainstalowałem AmzfitWatch wersję CN 1.7.4.4 dla developerow. Utworzyłem nowe konto w Xiaomi z nowego maila (podczas zakładania byłem w innej sieci wifi, buć może to istotne). Sparowany zegarek z AmazfitWatch. Zainstalowałem Mifit i zalogowałem się na konto Xiaomi i parowanie przebiegło bez problemów.
 3. Mam podobny problem. Nie mam pojecia jak to zsynchronizowac. Probowalem roznych kombinacji, lacznie ze zmiana ROM na PaceFied (wczesniej mialem oryginalny EN). oraz zamiast AmzfitWatvh wgralem amazMod. za kazdym razem to samo, po przeniesieniu z MiFit do Amazwatch przy probie parowania nic sie nie dzieje. Zegarka jak nie bylo w MiFit tak nie ma caly czas.
 4. Cześć. Jestem tu nowy Od niedawna posiadam AmazfitPace (wersja EN). Przebrnąłem przez większość wątków i chyba się pogubiłem Czy istnieje możliwość eksportu danych (kroki, puls) do Google Fit (MiFit też mogłoby być ale ze względu na wersję zegarka nie chce się połączyć)?? Czy istnieje możliwość odczytu treści wiadomości (albo chociaż nadawcy) na zegarku (teraz dostaję tylko powiadomienie o tym, że wiadomość przyszła)? Jeśli odpowiedzi na powyższe pytania już się pojawiały to proszę o podpowiedź gdzie ich szukać
×
×
 • Create New...