Jump to content

marty

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

marty's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Już to rozgryzłem. Twórcy N&F po prostu nie nadążają za aktualizacjami z mifit, także jedynym sensownym rozwiązaniem było usunięcie aplikacji mifit i nieaktualizowanie Amazfita dopóki nie będzie wsparcia dla danego firmware w aplikacji N&F. Ja wstrzymałem się z aktualizacją po tym jak N&F uporał się z moim powyższym problemem i jest ok zarówno puls jak i trasa GPS zgrywa się do stravy/endomondo prawidłowo! Pozdrawiam!
  2. Hej czy ktoś uporał się z problemem złej synchronizacji gpx z bipa do stravy i Endomondo ? Notify & Fitness oraz Mifit exporter przekłamują i ucinają tętno a na nim mi bardzo zalezy. Proszę o pomoc
  3. Hej! Kupiłem jakiś czas temu Amazfit Bip jako zegarek sportowy. Głównie używam go do śledzenia trasy+tętna podczas jazdy na rowerze szosowym. Zegarek ładnie paruje trasy i HR z aplikacją Mi Fit, lecz problem zaczyna się z aplikacją Notify & Fitness i upload'em do stravy. Treningi w stravie są ucinane, tętno jest zmierzone np tylko do 10 minuty, albo pokazuje mi że trasę 25 km przejechałem w 10 minut z prędkością 140 km/h ;p Najczęściej ucina się ok 10 minuty albo końcówki traeningów, również pokazuje zły czas inny niż w mi fit. Dodam że używam telefonu z androidem KitKat. Proszę o pomoc. Zamieszczam zdjęcie jednego treningu z trzech aplikacji. Widać że w stravie puls jest ucięty od 10 minuty, tak samo czas jest skrócony oraz trasa gps jest ucięta pod koniec.
×
×
  • Create New...