Jump to content

Infejmus

Użytkownicy
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Infejmus's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Zmieniałem kanał już, nic nie dało. Zmieniłem router, który obsługuje zarówno 2,4GHz i 5GHz. Na obu pasmach jest spoko, choć korzystam z 5GHz.
 2. Witam. Czy miał ktoś taki problem, że różnica pomiędzy WIFI z komputera, a WIFI w telefonie była spora? Po 1. Piszę na messengerze wiadomości, kilka z nich wyśle się normalnie, a kilka wstrzymuje i po chwili dopiero zostaną wysłane. Zdarza się tak, że nowe wiadomości wskakują w okienko rozmowy, a moje nadal są wstrzymane. Po 2. Pobieranie jest strasznie oporne, na komputerze pobiera 2MB/s, a na telefonie nawet nie 100kB/s, czasem wskoczy 1MB aktualizacji i znowu zwalnia. W załączniku test z kompa na WIFI i z MI6. Czego to może być wina?
 3. Wgrałem soft Miflashem, zablokował bootloader, oddałem z informacją, że skonociło się po aktualizacji. Wymienili na gwarancji płytę główną :D, więc lucky.
 4. Po wgraniu softa miflashem bootloader się zablokował.. To teraz nawet nie mam jak kombinować.. Jest szansa w serwisie lub na gwarancji? Skoro jest przywrócony do "ustawień fabrycznych" bez GSM i IMEI?
 5. Zrobiłem kopie zapasową z drugiego xiaomi mi6 i przywróciłem ją. IMEI jest, lecz tamtego telefonu, ale GSM nadal nie ma :/. Idę w dobrą stronę czy wręcz przeciwnie?
 6. Próbowałem, lecz status telefonu ciągle przeskakuje. Raz wyświetla, że telefon jest podłączony, a raz że odłączony.
 7. Wgrałem miflashem sagit_global_images_V9.2.3.0.OCAMIEK_20180206.0000.00_8.0_global_c8e0021f9b i nadal brak :/
 8. Siemka. Postanowiłem, że wgram miuipolska na swoje xiaomi. Żeby odblokować bootloader musiałem pierw wgrać Global Developer ROM, żeby móc powiązać konto xiaomi i wysłać zgłoszenie o odblokowanie bootloadera. Po upływie 72h odblokowałem bootloader pomyślnie. Instaluje przez komputer twrp-3.2.1-0-sagit, pomyślnie, wchodzę w twrp a tam pokazuje, że 0MB pamięć wewnetrzna. Sformatowałem na ext2 /data. potem z powrotem na ext4 i pamięć wróciła do normy. Instaluje paczkę z miui polska to wyswietla ERROR 7. Mam drugie xiaomi z miuipolska to zrobilem backup systemu, przerzucilem na ten poprzedni, robie Restore i wszystko pomyślnie. Lecz system włączył się bez GSM i bez IMEI. Jak mogę to naprawić?
×
×
 • Create New...