Jump to content

Infejmus

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Infejmus

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zmieniałem kanał już, nic nie dało. Zmieniłem router, który obsługuje zarówno 2,4GHz i 5GHz. Na obu pasmach jest spoko, choć korzystam z 5GHz.
 2. Witam. Czy miał ktoś taki problem, że różnica pomiędzy WIFI z komputera, a WIFI w telefonie była spora? Po 1. Piszę na messengerze wiadomości, kilka z nich wyśle się normalnie, a kilka wstrzymuje i po chwili dopiero zostaną wysłane. Zdarza się tak, że nowe wiadomości wskakują w okienko rozmowy, a moje nadal są wstrzymane. Po 2. Pobieranie jest strasznie oporne, na komputerze pobiera 2MB/s, a na telefonie nawet nie 100kB/s, czasem wskoczy 1MB aktualizacji i znowu zwalnia. W załączniku test z kompa na WIFI i z MI6. Czego to może być wina?
 3. Wgrałem soft Miflashem, zablokował bootloader, oddałem z informacją, że skonociło się po aktualizacji. Wymienili na gwarancji płytę główną :D, więc lucky.
 4. Po wgraniu softa miflashem bootloader się zablokował.. To teraz nawet nie mam jak kombinować.. Jest szansa w serwisie lub na gwarancji? Skoro jest przywrócony do "ustawień fabrycznych" bez GSM i IMEI?
 5. Zrobiłem kopie zapasową z drugiego xiaomi mi6 i przywróciłem ją. IMEI jest, lecz tamtego telefonu, ale GSM nadal nie ma :/. Idę w dobrą stronę czy wręcz przeciwnie?
 6. Próbowałem, lecz status telefonu ciągle przeskakuje. Raz wyświetla, że telefon jest podłączony, a raz że odłączony.
 7. Wgrałem miflashem sagit_global_images_V9.2.3.0.OCAMIEK_20180206.0000.00_8.0_global_c8e0021f9b i nadal brak :/
 8. Siemka. Postanowiłem, że wgram miuipolska na swoje xiaomi. Żeby odblokować bootloader musiałem pierw wgrać Global Developer ROM, żeby móc powiązać konto xiaomi i wysłać zgłoszenie o odblokowanie bootloadera. Po upływie 72h odblokowałem bootloader pomyślnie. Instaluje przez komputer twrp-3.2.1-0-sagit, pomyślnie, wchodzę w twrp a tam pokazuje, że 0MB pamięć wewnetrzna. Sformatowałem na ext2 /data. potem z powrotem na ext4 i pamięć wróciła do normy. Instaluje paczkę z miui polska to wyswietla ERROR 7. Mam drugie xiaomi z miuipolska to zrobilem backup systemu, przerzucilem na ten poprzedni, robie
×
×
 • Create New...