Jump to content

gs9x

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

gs9x's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

  1. Opiszę sytuację jaka mnie spotkała i jak udało się mi to naprawić, bo widzę że jeszcze takiego tematu nie ma, a być może komuś też pomoże. Wczoraj po aktualizacji MiFit, rozpoczęła się automatycznie aktualizacja opaski, nie wiem czy apka sprawdza ile procent baterii ma opaska czy nie, być może powinna mieć. Podczas aktualizacji przy około 80% opasce zgasł ekran, ale aktualizator szedł dalej do 100% z powiadomieniem że aktualizację zakończono pomyślnie. Niestety tak nie było. Przestało wykrywać opaskę. Kompletnie nie działała, nic, 0 dotyku, ekranu, powiadomień, nie działało ładowanie, nic. Zero. Dead. Ładowanie 8 godzin nic nie wniosło, nadal opaska była wyłączona. Cały dzień szukałam informacji na ten temat, na polskich forach nic, na angielskich.. dużo o tym by oddać na gwarancję. Kilka osób też tak miało po aktualizacjach, lecz oddawali opaski na wymianę. Znalazłam jednak opis, by wstawić opaskę do lodówki, bo bardzo szybko drenuje się bateria, a jak dojdzie do zera, takiego mocnego zera, to opaska wraca do fabrycznego powiadomienia. Pierwsza próba: 6 godzin, nic nie pomogło, znowu podłączyłam do ładowania, szykując się by pisać reklamację. Druga próba: cała noc, tak około 9 godzin. Desperacja już. Wyciągnełam opaskę rano, wsadziłam do ładowania - cud! Działa, natychmiast się sparowała i nadal ma swoje ustawienia. Otworzyłam MiFit, zaczęła się ponownie aktualizacja, tym razem nie wyłączyła się i działa dalej. Podsumowując, jeżeli natkniesz się na podobną sytuację do mojej, gdzie opaska kompletnie wyłączy się, jeżeli nie chcesz oddawać, spróbuj ją wsadzić na długo do lodówki.
  2. zaktualizowało mi fit, zaktualizowało mi banda i teraz mam dead opaskę. --------------- okej, zostawienie na noc w lodówce pomogło
  3. Cześć, pytanie do posiadaczy androida wersji 8, miui, launcher systemowy: czy Wasz launcher obsługuje adsptive icons od oreo? W globalnej wersji, ikony dostaly domyślne tło (te które obsługują oczywiście) i aplikacja launchera pomimo włączonych ustawień deweloperskich, nie ma opcji zmiany tła (te białe tło). Zastanawiam się jak to właśnie wygląda w miui polska.. PS1: czy komus jeszcze ilony niektóre od googla zmieniły wygląd? (mapa na cały obszar ikony - w efekcie ikona chrome cały czas kwadratowa mimo zmiany motywu?)
×
×
  • Create New...