Jump to content

filjusz

Użytkownicy
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About filjusz

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie - idiotyczna sprawa. Usunąłem już dłuższy czas temu większość profili w PDC. Robiłem to z myślą o VoLTE i WiFi Calling a rezultat jest taki, że nie mam bardzo często w ogóle zasięgu. Wgrałem rom przez fastboot ale nie pomogło - przez pewien czas zdawało mi się że jest lepiej ale w rzeczywistości jest tak samo. Na custom romach też. Ma ktoś jakiś pomysł? Dodam, że przed tymi kombinacjami z zasięgiem było wszystko w porządku - zaczął krzaczyć się dopiero po tych manewrach. Jeśli nic się nie da zrobić to trudno, ale trochę mi to wadzi. (Używałem poradnika do uruchomienia WiFi callin
 2. O jakiej sieci piszesz? Play Oświeć mnie.
 3. Play. No i trzy dni nie używałem ale nijak ma się to do mojego wpisu. Napisałem, że funkcja "działa od ręki na zdecydowanej większości telefonów od ręki po włożeniu karty".
 4. Wszystko pięknie fanie, tylko gdzie ja wspomniałem o Xiaomi? Ano nigdzie. @Z25: nie cytuj całego wpisu z obrazami jak masz go nad swoim
 5. Z tego co zauważyłem, VoLTE działa w znacznej wielkości urządzeń które mają taką funkcję oferowaną przez producenta telefonu fabrycznie. Praktycznie nie spptykam się z sytuacją, by telefon oferował VoLTE a funkcja nie działała. Dotychczas sprawdziłem to na 20, może 25 telefonach które przyszły do mnie na serwis i na każdym działa VoLTE po przełożeniu karty z mojego telefonu od ręki.
 6. Właśnie znowu wyłączono mi VoLTE na Poco F1, ja już sobie definitywnie daję z tym spokój. Szkoda zachodu. Sieć Play, Warszawa śródmieście
 7. Ja pracuje w serwisie i aktywowałem w iPhonie który był aktualnie przyjęty na serwis: VoLTE zaczęło działać bez modyfikacji profili po przełożeniu karty. Dla odmiany niecały miesiąc temu aktywowałem w Samsungu A50 z listy Play i znowu zaczęło działać po czym po miesiącu przestało. Dzisiaj rano włożyłem kartę do A5 2017 klienta, wykonałem kilka połączeń przez VoLTE i działa znowu. To jest loteria. Ja was zaskoczę, że mi VoLTE działało nawet w Virgin Mobile na 1+5T. Też wyłączyli (a nigdzie nie znalazłem informacji by mieli VoLTE)
 8. Na Pocophonie od miesiąca. Aktywacja VoLTE poprzez włożenie karty do wspieranego przez tą technologię telefonu. Wczoraj przestało działać - przy pełnym zasięgu LTE zrzuca mi połączenie do 3G. Znikła też ikonka HD Voice. Do du*y. Daje sobie z tym już spokój.
 9. Właśnie wyłączono mi VoLTE w Play po miesiącu aktywnej usługi.
 10. Nie jest to prawda bo na 1+ wyłączyli mi po 6 miesiącach.
 11. Działa bez zarzutu do czasu aż ci wyłączą na Poco tak jak mi A WiFi Calling Ci działa?
 12. Jednak reflash modemu przywraca wszystkie profile. Zmieniłem port z USB 3.0 na 2.0 i jest okej. Komputer sygnalizował, że modem został przeflashowany a w rzeczywistości nic się nie działo. Pod 2.0 jest git.
 13. No właśnie nie, bo Xiaomi nie ma odpowiednich certyfikatów które Samsung np. wykupuje i dlatego działa on-the-go
×
×
 • Create New...