Jump to content

Stojek

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Stojek

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hehe właśnie tak zrobiłem i czekam na odpowiedź
 2. Tak napisałem, zaproponowali 20$ zwrotu więc szału nie ma :/
 3. No ja miałem tak samo a gearbest pyta czy to od kiedy ta wada jest i nie wiem co im odpisać
 4. Ja też już założyłem ticket wiec pewnie najpierw z nimi powalczę a później PayPal bo odsyłać nie chce. A miałeś od początku ten Pixel czy z czasem?
 5. Płaciłeś przez PayPal? Ja płaciłem przez PayPal i właśnie nie wiem czy od razu tam zgłaszać problem czy najpierw z nimi gadać.
 6. No jakoś mi strasznie nie przeszkadza ale może uda się jakiś rabat albo punkty za to dostać od nich?
 7. Witam, Ostatnio zauważałem w swoim mi mixie 2 biały bad pixel u dołu ekranu, widoczny przede wszystkim na czarnym tle patrząc pod innym kątem wygląda trochę jak czerwony. Telefon zakupiony w sklepie gearbest napisałem do nich ale narazie cisza. Ktoś może miał również taki problem w tym modelu czy to tylko ja miałem pecha na ten egzemplarz?
 8. Witam od dwóch dni posiadam mi mixa 2(przesiadka z RN3Pro) i mam pytanie do posiadaczy tego telefonu czy korzystając z telefonu gdy telefon wyświetla jakaś stronę na białym kolorze to czy podczas przejścia telefonu do trybu uśpionego czyli przygaszeniu ekranu widać najpierw mrugnięcie koloru czerwonego a po nim od razu się przyciemnia czy to tylko mój egzemplarz tak ma? Patrząc na RN3 Pro czegoś takiego nie ma tylko od razu się przyciemnia. Dodam tylko że widać ten objaw również przy zmniejszaniu jasności ekranu.
×
×
 • Create New...