Jump to content

kziober

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kziober's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Witajcie, po dłuższej przerwie tutaj macie może jakiś dzialajacy link Ali to dobrego szkła? Żaden z tego wątku nie działa ;/ osobiście używałam TCIPC i MOFI ale mi popękały ;/ (od upadku). Kupiłam jakieś polecane ale odstaje po bokach... Ktoś poratuje?
  2. Witam, ja z kolei nie mogę znaleźć Apki motywy, przeszukałam cały telefon, posiadam Xiaomi Mi 6 i po kilku miesiącach od użytkowania ikona motywy po prostu zniknęła.... co się mogło stać? czy jakoś można to przywrócić?
  3. Witam, ja również kupiłam to szkło i rzeczywiście tak wygląda, ale idzie się przyzwyczaić ogólnie jest fajne bo się nie palcuje tak jak inne, a proszę o informację czy po przyklejeniu na przednim aparacie widzi Pan białe obramowanie?
  4. witam, mam pytanko odnośnie tego szkła, jak z tymi zdjęciami? czy poleca Pan? Witam, proszę o informację odnośnie tego szkła, czy są prawidłowe wycięcia na przedni aparat? kiedyś zamówiłam szkło do 4x (no name) i jakbym nie nakleiła przy robieniu zdjęć z przodu było widać smugę od szkła... proszę o odpowiedź pozdrawiam
×
×
  • Create New...