kilersosa

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About kilersosa

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. próbowałem zmienić region na Holandie..tylko problem w tym, że mój Redmi 4A nie posiada w swojej ofercie regionu Holandi.A co do roamingu to przesyłam zdjęcie. Co do regionu mogę jedynie ustawić Niemcy najbliżej, ale nawet to nic nie daje. Próbowałem juz szukać na internecie jakiś porad ale wszystko póki co na marne.
 2. Witam, tak jak w tytule telefon nie widzi karty SIM, a dokładniej to jeszcze jak byłem w Polsce wszystko działało, tuż po przekroczeniu granicy Niemieckiej telefon karty już nie "widział". Myślałem, że po prostu zmieniamy położenie czy coś wiec się tam coś chrzani, utrzymywałem się w nadziei, że zaraz jak przyjedziemy do Holandi to wszystko wróci do normy, lecz tak się nie stało. Minął dzień, dwa i nic...dalej to samo próbowałem czyścić zarówno kartę jak i wnętrze, dodam jeszcze, że karta nie jest na abonament jeżeli to by miało robić jakąś różnice . Z góry dzięki za odpowiedzi pozdrawiam.
 3. Hah ! Oczywiście, że tak nie mam pojęcia czemu wpisałem cały swój nr tel. Temat uważam za zamknięty i dziękuje bardzo. Pozdrawiam
 4. Witam Gdy wykonuje połączenie od jakiegoś czasu, dodaje mi mój nr telefonu do wybieranego. Wszystko tak jak na załączonym zdjęciu, dodam, że nie ma znaczenia czy kontakt jest zapisany na koncie google, bądź koncie Xaomi, telefon mam już niecałe 3-4 miesięcy, nigdzie na forach podobnego wątku nie udało mi się znaleźć... dzieje się tak tylko wtedy jak mam kogoś zapisanego typu : nazwa itp. lecz jak wpiszę normalnie numer który nie jest zapisany to normalnie mi łączy bez problemu więc sprawa naprawdę dziwna wygląda na to, że nie mogę zapisywać kontaktów... Na początku nie było żadnych problemów możliwe, że problem leży w jakiś ustawieniach , dodatkowo dodam, że nie mam nigdzie na telefonie zapisanego mojego numeru tel,(bo jeszcze wtedy to może jakoś to bym zrozumiał, że łączy aczkolwiek...) marka Xaomi jest mi zupełnie obca dlatego proszę o pomoc z góry dziękuję. Pozdrawiam.