Jump to content

rafiks

Użytkownicy
  • Posts

    5
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

rafiks's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

  1. Official xiaomi case z tego filmiku nie ma ochrony obiektywów. Nie mam szkła na ekranie, klapka zamyka się dobrze, ale tył tego etui nie jest wystarczająco gruby żeby odizolować obiektywy od podłoża, można powiedzieć że jest na zero, może z 0,1mm jest ale to tyle co nic. Do tego dół nie ma ładnie wyciętych oczek od głośnika i ładowania tylko jest szerokie wycięcie na cały dół, tak samo przyciski głośności i power nie mają precyzyjnych wycięć tylko jest wielkie jedno wycięcie. Jednym słowem tak jak pisałem po filmem, shit ze zbędnym bajerem jakim jest always on display w tym małym okienku, na co komu always on display jak godzinę można by było sprawdzić jednym wciśnięciem przycisku power. Dlatego mówię, że dziwi mnie, że nikt nie wyprodukował etui ze zwykłym okienkiem po środku klapki, żeby był normalny duży podgląd bez potrzeby otwierania klapki.
  2. Nie chcę używać aod, szkoda baterii a na czasie pracy najbardziej zależy. Lepiej wcisnąć przycisk power żeby zobaczyć godzinę a nie pół dnia z podświetlonym telefonem chodzić. Pytałem już gdzieś ale nie uzyskałem odpowiedzi: czy da się jakoś ustawić zegar na ekranie blokady w tym miejscu w którym robią okienka podglądu ( prawa krawędź wyświetlacza jak w official xiaomi mi 10 case) ?? U mnie są tylko 3 możliwości jak na załączonym ss. Mam 6 różnych etui, w tym również te 3 które podałeś. Wszystko zamawiałem właśnie z ali. Żadne mnie nie zadowala bo to albo aparaty slabo odizolowane (w official case praktycznie tył równy z obiektywem), albo tandetne wykonanie w smart mirror view i wszedzie brak tego okienka i słabe zabezpieczenia.
  3. Witam. Czy na prawdę nie ma normalnego etui do mi 10 ??? Chodzi o etui z klapką ze zwykłym okienkiem żeby zobaczyć godzinę po wciśnięciu przycisku power. Etui z klapką magnetyczną, odpowiednią grubością plecków żeby izolowało obiektywy od podłoża i z możliwością ustawienia telefonu do filmów. Mowa o takim jak na zdjęciu. Przeszukałem już chyba całe internety i tak prostego etui jeszcze nikt nie wyprodukował.
  4. Witam. Po aktualizacji przedstawionej na zdjęciu mój xiaomi redmi note 4 nie posiada podstawowej regulacji głośności dzwonka, multimediów i budzika. Regulacje te nie są dostępne podczas rozmowy telefonicznej gdy chcę np. przyciszyć rozmową oraz gdy gram w grę w którą gram już długo i zawsze mogłem zmieniać głośność. Jest tylko regulacja bodajże mikrofonu której wcześniej nie widziałem w tym telefonie. Proszę o pomoc. Przedstawiam zdjęcia na których widać problem .
×
×
  • Create New...