Jump to content

Janmar

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

363 profile views

Janmar's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Janmar

  Panel sterowania

  Dzięki za odpowiedź, chciałem się upewnić czy jest jak myślę. Nie ma co zasmiecać systemu.
 2. Samo użycie przycisku home żeczywiscie powoduje natychmiastowy powrót do ekranu głównego, ale skutkuje działającą aplikacją w tle.
 3. Janmar

  Panel sterowania

  Witam Co sądzicie o aplikacjach w panelu sterowania antywirus, sprzątacz, ochrona baterii Dają radę czy lepiej coś doinstalowac i się wzpomoc czymś lepszym Według mnie są wystarczające u mnie bateria trzyma 3 dni, tel. jest szybki nic nie tnie. Chociaż gdzieś słyszałem że ma problemy z zarządzaniem ramem Więc co uważacie może jednak warto się rozejrzeć i się czymś wspomóc.
 4. Nie ma możliwości technicznych na ten model czy wersji miui
 5. Witam, orientuje się ktoś czy jest wersja miui na xaomi 4x w której jest opcja wybudzania tel. podwójnym kliknięciem. Mam wersję 9240, syn posiada redmi note 4 wersja miui 9210 w której jest taka opcja. Wiem że to inny model ale dużo ustawień zależy od wersji miui. Może ktoś się orientuje Pozdrawiam
 6. Witam Czy folia naklejona na ekranie przez producenta nadaje się jakiś czas do użytku, jeśli nie to co w zamian. Ponoć na te ekrany nie wszystko pasuje.
 7. Witam, czy fabryczna folia na ekranie nadaje się jakiś czas do użytku, i ewentualnie co w zamian. Słyszałem że na ten typ wyświetlaczy nie wszystko pasuje.
×
×
 • Create New...