Jump to content

xnd

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About xnd

 • Rank
  Nowy
 1. Tak , działa karta przywrócona na MBR i sformatowana na exFAT , wszytko super , dziękuje bardzo za pomoc. A mam jeszcze pytanie , czy możecie mi polecić jakiś program do oglądania filmów zrobionych w 3D na okularach VR ?
 2. Ok, sprawdzę to bo jutro muszę iść do roboty , kupiłem na Morele - sklep sprawdzony , ale zastanawia mnie czemu na czytniku micro sd z Kingston zapis był tylko 15-20Mb/s
 3. Dzięki sprawdzę , mam jeszcze jeden problem , zastosowałem Microsoft exFat/NTFS for USB i ubiłem kartę, nie jest odczytywana przez żaden czytnik w PC ai pod Redmi 4A , natomiast pod tabletem już tak , ale jako Drive 1 , jak można cofnąć te zmiany ?
 4. A z jakiegoś programu w androidzie nie da się tego zrobić ?
 5. Witam , zakupiłem kartę MicroSD Samsung EVO PLUS 128GB SDXC CLASS 10 , i sformatowałem ja pod telefonem, natomiast nie mogę kopiować dużych plików powyżej 4GB (ograniczenie FAT32) , czym zmienić format karty na NTFS i czy karta będzie działała poprawnie na nim ?
 6. Witam , serdecznie zakupiłem ten telefon i przyznam że jest on dość ciekawy, chciałem zapytać : Do czego jest to konto Xiaomi ? Jak mogę przenieść programy z mojego strego telefonu na redmi 4A ? (chodzi mi o automapę którą mam z licencja i aktualizacja na karcie sd) Jeszcze jedno w andku 4.4.4 Kitkat był po prostu pulpit z którego się wchodziło do wszystkich programów , (a pulpit był tylko do skrótów), czy można w tym androidzie też tak zrobić (bo obecnie wszytko jest w folderach)? Oczywiście jeśli to niewłaściwy dział proszę o wskazanie poprawnego
×
×
 • Create New...