Jump to content

sylwo

Użytkownicy
 • Posts

  29
 • Joined

 • Last visited

sylwo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Dedicated Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

1

Reputation

 1. Tak, nowego. Teraz wszystko jest w porządku, dzięki ; )
 2. Hej. Znowu radio gra max 15 sekund. Nie wiem czy to tylko u mnie czy u wszystkich.
 3. Zawsze możesz skorzystać z zigbee2mqtt. Moduł na usb cc2531 to kilka dolarów, a zastępuje praktycznie wszystkie bramki zigbee (ikea, aqara itd)
 4. Wejdź w Gateway - Zakładka Auto - Alert i sprawdź czy w Alert trigger device są zaznaczone te urządzenia, które mają wywoływać alarm.
 5. Cześć, Z mojej strony to powiem co wiem : ) Miałem przycisk okrągły Mi Smart Switch w samochodzie. Gdy samochodu nie było w domu to w aplikacji Mi Home pokazywał się jako Offline, lecz gdy auto pojawiało się w zasięgu to wystarczyło raz nacisnąć przycisk, żeby automatycznie zadziałała jakaś scena. Pewnie działa to tak, że przycisk przy naciskaniu wysyła informację a skoro już jest w zasięgu to bramka widzi go jako offline. Nie wiem jak w przypadku czujnika drgań, ale jeśli działa to podobnie czyli - gdy czujnik jest ruszany to w tym momencie wysyła informację do bramki to znaczy, że jak wrócisz motocyklem do domu to automatycznie pojawi się online. Pytanie tylko, czy wtedy podczas jazdy będzie cały czas wykrywał drgania i nadawał sygnał, jeśli tak, to bateria może szybko się wyczerpać.
 6. Mam dokładnie to samo, kolory nie działają jak powinny, nie da się uzyskać takiego jakiego się chce, a ulubione jakie miałem kiedyś ustawione w scenach teraz wyglądają inaczej.
 7. To prawda, jednak takie porównanie 1:1 z wycieraniem kurzu wg mnie byłoby ciekawe :) jak za jakiś czas kupie oczyszczacz to zrobię test i podzielę się
 8. O właśnie, mnie również interesuje jak to jest z tym kurzem, czy naprawdę widać różnicę? Mnie bardzo ciekawi test w sypialni, gdzie kurzu zawsze pełno i takie porównanie - zdjęcie szmatki po przetarciu kurzu z półki po tygodniu bez działającego oczyszczacza oraz po tygodniu z oczyszczaczem.. podejmie ktoś? :)
 9. Też miałem problem, nie było stacji w zakładce Local, natomiast pokazywały się po wciśnięciu szukaj i wpisaniu rmf
 10. Jak działa Aqara Hub - czy dla Apple Homekit są dostępne tylko podpięte do niej urządzenia czy jest ona uniwersalna w systemie i urządzenia podpięte do innych bramek niekompatybilnych z Homekit czyli Gateway v2 też są widoczne w HomeKit?
 11. Mógłby ktoś wrzucić screena z telefonu Xiaomi, jakie opcje dostępne są w automatyzacji (jeśli jakieś są)? Chodzi mi czy jest możliwość utworzenia sceny, gdy przyjdzie sms lub inne powiadomienie, bo na innych telefonach chyba żadnych takich opcji nie ma?
 12. Od wczoraj coś nie działa prawidłowo, nie wiem czy tylko u mnie. Radio grało max kilka sekund i cały czas ten sam utwór, a dzisiaj żadnej stacji nie mogę odpalić...
×
×
 • Create New...