Jump to content

theeht

Użytkownicy
  • Posts

    6
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

theeht's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Nie znam się, więc pytam. Wgranie roomu samemu anuluje gwarancję? Bo coś anuluje, ale nie pamiętam co. Nieważne, zmieniłam region na Ukrainę i się pobiera. Dam znać czy coś zmieni. Zaktualizowałam. Mimo ciszy w pokoju na nagraniu jest szum, już bez stukania i trzasków.
  2. Hej. Mam problem z aplikacją Snapchat, odkąd przesiadłam się z Huaweia P8 Lite na Xiaomi Redmi 4X. Mianowicie: nagrywając pomieszczenie, w którym jest kompletnie cicho i nie ruszając telefonem, nie przesuwając po nim palcem ani nic jest, mam problem z trzeszczeniem. Słychać jakieś pukanie, trzaski. No i jakoś tylnej kamerki jest fatalna, gdy robię zdjęcia/nagrywam w pomieszczeniu. Przednia jeszcze ujdzie, ale tylna w ogóle nie łapie ostrości, gdy światło jest trochę gorsze. Rozumiem, że Xiaomi nie słyną z jakichś super telefonów, ale robiąc zdjęcie normalnie aparatem, a nie Snapem, nie ma aż takiego problemu. Mam najnowszą aktualizację Snapchata. MIUI Global 8.5. Da się coś zaradzić?
  3. W Huaweiu wystarczyło poruszać na boki w takim momencie i wychodziła... A mając gwarancję boję się iść do byle jakiego serwisu, żeby mi czegoś nie zepsuli i żeby gwarancja mi nie przepadła. Pójdę najpierw do sklepu. Pięć minut roboty w sklepie, w którym go kupiłam. Wystarczyło mocniej pociągnąć, czego ja się bałam. Nauczka na całe życie. Mimo wszystko dziękuję za pomoc.
  4. Hej. Dzisiaj zakupiłam Xiaomi Redmi 4X, mój pierwszy telefon od Xiaomi, a trzeci smartfon. I wszystko cudnie i super, gdyby nie to, że w przypływie radości bez pomyślunku wsadziłam kartę SD (SIM chciałam włożyć, gdy już przyjdzie etui i przesiądę się ze starego telefonu) odwrotnie. Ta mała dziurka, do której wkłada się kluczyk, żeby wysunęła się tacka, jest w górę do aparatu, a nie do dołu. O dziwo, weszła na luzie, więc nawet by mi do głowy nie przyszło, że robię coś źle i że telefon trzeba obrócić. Wydawało mi się oczywistym, że wystarczy wyjąć tackę i wsadzić. W instrukcji też nic nie było, a w radości człowiek głupieje... No i nie da się tego wyjąć. Co robić? Iść do sklepu, w którym zakupiłam telefon? Co prawdopodobnie poczynią w takiej sytuacji? Nie dopychałam niczego na siłę, weszło normalnie i tylko przy końcu był problem i wtedy zaświeciła mi się lampka. Ależ jestem zła. Ech, mądry Polak po szkodzie. Ale naprawdę, nie przyszłoby mi do głowy, że trzeba odwrócić telefon. Przesiadłam się z Huaweia P8 Lite, gdzie wyglądało to inaczej i zrobiłam to instynktownie. Mam gwarancję. Z góry dziękuję za odpowiedź i w miarę możliwości wyrozumiałość dla mojej głupoty, bo naprawdę mi wstyd... jejuśku.
×
×
  • Create New...