duffy89

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About duffy89

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam Odbiorca nie słyszy mnie w ogóle mam twrp i odblokowanego bootloadera oraz zainstalowanego miu polska Jak sprawdzić dokładnie czy mikrofon dolny do wymiany ? Bo w service menu chyba łapie dźwięki .
 2. WITAM posiadam redmi 3s 2gb/16 ,telefon nie ładuje po podłąnczeniu do ładowarki czerwona dioda miga przez chwilę i pózniej nic, brak fastboota i recovery ma odblokowany bootloader, telefon uruchamiał sie ale podczas uruchamiania wyskakiwał bluescreen albo ekran sie wykrzaczał dziwne paski pojawiały się , na miui nie dało rady uruchomić wgralem twrp i ressurection remix bylo lepiej wlanczał sie z trudnoscią i po kilku próbach ,lecz raz wykrył 2gb ramu rzadko to sie zdarzało a raZ 1GB RAM i mulił bardzo restartował sie gdy korzystalem z telefonu na miui to samo problem z ramem, podczas proby wgrania przez miflash bład ping failed ,posiadam deep flash cable to samo
 3. witam brak usługi sieci po włożeniu karty sim w slocie 1 i 2 brak karty sim,ale 0 zasięgu ,mam wgrane oprogramowanie z tego forum pomocy !!!
 4. Witam Kupiłem na allegro redmi 3s pro z niedziałający dotykiem,naprawiłem dotyk podłączyłem się pod wifi bo chciałem softa zaktualizować i telefon się zablokował muszę wpisać hasło do mi account którego nie posiadam hasła. Sprzedawca w opisie aukcji opisał że wyjeżdża za granicę i nie odpisuje na emaile posiadam kartonik zgodny z Imei i wszystko.