Jump to content

RafalB

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by RafalB

  1. Zazwyczaj naprawy zależą od kilku czynników: - dostęp do schematów/boardview - dostęp do części - wartości urządzenia Przy urządzeniach, których wartość jest niższa niż 600-800zl nie opłaca się wykonywać poważniejszych napraw. Najczęściej uszkodzeniu ulega zasilanie układu WiFi lub linie danych, czasami sam układ również się uszkadza(przywarcia wewnętrzne)
  2. Czytając Twój temat, wygląda że padła pamieć NAND, niestety tylko 2 płyty główne od Xiaomi miałem w rękach i wiele na ten temat nie wiem, specjalizuje się w iPhone Jeżeli mógłbyś wykonać kilka zdjęć płyty to pomogło by mi to ocenić jakie są możliwości naprawy/wymiany układu.
  3. Jest klopot z "wbudowana" aplikacja do poczty na romie miui polska, dzisiaj ustawialem swoje konta(zenbox) i ten sam problem. Brak szyfrowania brak problemu ale brak szyfrowania nie jest rozwiazaniem.
  4. Potwierdzam poprawnie dzialanie ANT+ Dla mnie jako fana protokolu ANT+ ktory uzytkuje w treningach kolarskich (pomiar mocy, kadencja, predkosc, tetno) oraz w bieganiu(tetno i footpad) jest to rewelacyjna informacja!
×
×
  • Create New...