Jump to content

Benson

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Benson

 1. A gdzie są opcje programistyczne? Edit: Ok, już wiem, jak włączyć te opcje Czy chodzi o: "Automatyczne aktualizacje systemu - Zastosuj aktualizacje po ponownym uruchomieniu urządzenia"? Czy to nie jest tylko, że aktualizacja i tak się sama pobierze nawet jeśli nie jestem na Wi-Fi, a ja mogę co najwyżej po restarcie zadecydować, czy chcę ją zainstalować?
 2. Witam W piątek mój MiA1 był uprzejmy pobrać 1GB aktualizacji do 9.0 bez pytania mnie o chęć. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że byłem wtedy zagranicą i użył sobie roamingu. Czy jest gdzieś opcja wyłączenia takiego automatycznego pobierania aktualizacji systemu? Przeszukałem opcje i nie znalazłem. Mam tylko zaznaczone (od dawna), że aktualizacja aplikacji z Google Play jest tylko na Wi-Fi.
 3. Masakra. Ten telefon to jakaś porażka technologiczna... Kombinowanie jak przy pierwszych smartfonach.
 4. OK, mam. Czyli muszę zrobić czarne zdjęcie, żeby ustawić "brak tapety" na ekranie blokady?
 5. A propos tapety na ekranie blokady - po aktualizacji do Oreo mam tam tapetę z ekranu głównego. Gdzie mogę ją zmienić na czarną?
 6. Dzięki. Zapomniałem tu napisać, że już opanowałem sytuację - właśnie w ten sposób
 7. Chcę dokupić do Mi A1 ładowarkę sieciową (awaryjna do pracy) i samochodową (na 2 USB). Czy te sprzęty będą dobrym wyborem? https://www.banggood.com/Qualcomm-Certified-BlitzWolf-BW-S5-QC3_0-18W-USB-Charger-EU-Adapter-With-Power3S-Tech-p-1032822.html?rmmds=category&cur_warehouse=CN https://www.banggood.com/BlitzWolf-BW-TC1-3A-USB-Type-C-Braided-Charging-Data-Cable-3_33ft1m-With-Magic-Tape-Strap-p-1118457.html?rmmds=category&cur_warehouse=CN https://www.banggood.com/FN05-Dual-USB-Ports-Smart-Current-LED-Display-Car-Charger-for-iPhone-8-Xiaomi-MIX-2-Samsung-S8-p-1200098
 8. U mnie tak. No nic, poczekam, aż wrzucą poprawione Oreo.
 9. RTV Euro AGD. Edit: OK, chyba już wiem,czemu nie można aktualizować: https://www.gsmmaniak.pl/796596/xiaomi-android-oreo-mi-a1/
 10. Nie mam tego "+ Dodaj dzwonek". Mam 7.1.2 i nie mogę do 8.0, bo gdy sprawdzam aktualizację systemu, mam komunikat "System jest aktualny".
 11. Dzięki za odpowiedź. To trochę słabo, że trzeba ściągać te wszystkie apki, żeby zaśmiecić czystego Androida. No ale co zrobić. Z dzwonkiem mam taki problem, że właśnie nie ma tam żadnej opcji dodania własnego. A gdy wchodzę na konkretną mp3 (przez Ustawienia, Pamięć), to nie mogę nawet żadnej odtworzyć, mimo że mam już zainstalowaną Pi Music. Na razie raczej jestem zawiedziony tym Xiaomi, bo jest wybitnie "niedostosowalny"
 12. Witam wszystkich. Dzisiaj kupiłem Mi A1. Właśnie staram się go ogarnąć i mam mętlik w głowie, bo wielu rzeczy nie potrafię odnaleźć :/ Bardzo Was proszę o pomoc w tych kilku podstawowych kwestiach: 1. Nie mam nigdzie aplikacji do muzyki i zdjęć - czy to "wina" tego czystego Androida i do wszystkiego muszę ściągać osobne apki? 2. Nie widzę nigdzie żadnego menedżera plików. Mogę je przeglądać tylko w Ustawieniach => Pamięć. 3. Nie umiem ustawić swojego dzwonka. Gdy wchodzę na ustawienia dźwięków, mam tam tylko fabryczne dzwonki, nigdzie nie ma opcji wybrania swoich plików. 4
×
×
 • Create New...